Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy kell az ilyen embereket...

Hogy kell az ilyen embereket kezelni?

Figyelt kérdés
Mostanában hallani hogy 1 éves kisbabájukat ütik, verik, harapják a szüleik. Ezekkel az emberekkel mit lehet csinálni? Egyáltalán belegondolnak hogy az a saját gyerekük?
2011. aug. 16. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Az hogy hogy KELL és hogy KELLENE. LEHETNE az két külön eljárás.


Lenne pár öletem amúgy. most hadd ne írjam le de talán nem a felfüggesztett v. letöltendő börtönbüntetés nekik a legnagyobb gond az életben hanem az lenne amit egy karakánabb igazságszolgáltatási rendszerben kapnánk.

Konkrétan köbányában v. metróépítésben dolgoztatnám őket mondjuk 30-40 évig.


szerintem nem gondol bele egyik ilyen szülő se hogy másnak milyen érték egy gyerek és ők milyen módon nem értékelik hogy lehet gyerekük.


Sajnos van akinek csak addig aranyos egy gyerek amig kicsi v. még addig se.

müvi elköttetést én biztos szorgalmaznám ebben az esetben.

2011. aug. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem szabad hagyni hogy gyereket "nevelhessenek",és ha tudomására jut valakinek egy gyerekbántalmazás megtenni a szükséges lépéseket.Egyebet nem lehet tenni,aberrált antiszociális beteg emberek* mindig voltak,vannak és sajnos lesznek is.Iszonyú ezeket a híreket hallgatni egyébként is,de szülőként pláne....olyan igazságtalan a sorstól hogy azok a babák miért ilyen helyre születtek....
2011. aug. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kapnánk helyett kapnának.
2011. aug. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
11.10 vagyok és igen,ma méltó igazság szolgáltatás erre sincs.És nem nem gondolnak bele,mert antiszociális aberrált beteg emberek*!
2011. aug. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De amikor megcsinálták azt élvezték -.-' csak amikor nevelni kéne akkor vannak szarban -.-'
2011. aug. 16. 16:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!