Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom kezelni az embereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom kezelni az embereket, sem férfiakat, sem nőket. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy nem tudom kezelni az embereket, tehát pl. lányokat. Én egy erősen zárkózott ember vagyok, külsőleg ez nem látszik meg, sőt, túl lazának tűnök. Nem tudok mit csinálni, kétféle tudok lenni: túl erős, túl akaratos, valamint a másik: mindent elnézek. Nem tudok átmenetet... És a legsz>rabb, hogy ez néha így, néha úgy van.
2010. febr. 23. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Néha megesik hogy nem esik
2010. febr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne kezeld őket. Ne menj orvosnak.


-SB-

2010. febr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha már felismerted a problémát akkor a megoldás felé vezető úton megtetted az első lépést
2010. febr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
legyél hülye, csinálj viccet a helyzetekből és meg fognak szeretni a hülyegyerekeket mindenki bírja, tudom én is ilyen vok;D
2010. febr. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
14:46 - dettó, ámen a hülyékre! :D
2010. febr. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

14:46 Az lehet, viszont egy lány sem fog komolyan venni és nem akar majd hosszútávra tervezni veled.


Kérdező! Először próbálj meg cseten beszélgetni lányokkal és ha ott már jól megy, akkor térj át a rendes ismeredésre. Hidd el nagyon sok lánynak bejön, ha a fiú nem olyan rámenős (én is lányból vagyok, szóval tudom).

2010. febr. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De itt a gond. Én rámenős vagyok!! :D
2010. febr. 23. 16:22
 8/8 Edward Cullen ® ***** válasza:
Én is xD ugyanaz a helyzet :)
2010. nov. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!