Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bedöglött a fűtésünk (bedöglöt...

Bedöglött a fűtésünk (bedöglött a kazán, a keringető, szétrepedt a tágulási tartály) tegnap a próba fűtés előtt vették észre, dec vége-jan elején jön a kislányunk, viszont addigra nem lesz pénz, hogy megcsináljuk. Ilyenkor mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Ugye decemberben már nem lesznek fagypont feletti idők, hideg lakásban nem lehet egy újszülött sem nappal sem éjjel... A védőnőnk valószínű azonnal hívja a gyámügyet, persze jogosan, és ezt nem akarom...

Gyesen vagyok a naggyal, tehát havi 40a bevételem, a páromnak az isten pénze sem lenne elég(elbagózza, elnassolja) alig ad valamit haza, persze, nem rohan kölcsönért, meg félre tenni sem akar... De így akár a gyerekeinket is elvehetik. Teljesen kétségbe vagyok esve, hogy mit csinálhatnék.


2010. nov. 24. 13:16
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

esetleg próbálkozz itt segítséget kérni:


[link]


az ilyen férjet amúgy jól fejbe kellene kólintani. gondoskodjon a családjáról!

2010. nov. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha a párod ennyire szórja a pénzt,akkor nem kellett volna egy második gyereket is vállalni,

2. Ha tönkrement a fütés, akkor elvenném a páromtól az összes fizetését, amig a kazán nincs rendben. Ha hözöng, akkor eligazitánam - elvégre neki is van köze a gyerekekhez, meg fütetlen lakásban nem lehet élni még felnöttnek sem.

3. Ha nem megy, akkor igen erösen elgondolkodnék, hogy kell-e nekem ez az ember.

2010. nov. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Húha nagy sz.rban vagy. Azért mondom,hogy csak Te, mert a férjed valszeg nem veszi a helyzetet komolyan. Szüleidhez nem tudsz a gyerekekkel tavaszig odaköltözni? Vagy más NAGYON jó ismerőshőz? Az ilyen menthető helyzeteket megérti a védőnő. De attól még figyelemmel kiséri a dolgaitokat. Ha nincs más akkor tényleg hitelre van szükség.
2010. nov. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Vagy keríts egy dobkályhát vagy csempekályhát valakitől aki tudja nélkülözni ezen a télen. Gondolom kéményetek van,akkor már csak rá kell csatlakoztatni és jön a meleg. 13.23-as vagyok.
2010. nov. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kérj kölcsön valakitől kályhát vagy menj haza a szüleidhez ha tudsz.Mégsem maradhattok fűtetlen lakásba.Hol laktok egyébként?Nekünk van egy kályhánk ha a környéken laktok szívesen odaadom!
2010. nov. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
75%
tegnap volt a próbafűtés?? eddig fűtés nélküli lakásban volt a másik gyerek??
2010. nov. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, ha a férjednek van még egy kis józan ítélőképessége, akkor belátja, hogy most a nasi és a cigi helyett fontosabb a fűtés! Az én férjem 500 km-t utazott oda-vissza pár óra alatt, hogy megszerezze a lapradiátorokat olcsóbban. Értünk küzd, dolgozik, a 3 gyerekért! Állj a sarkadra, hogy most minden pénz ide kell, a fűtésre!
2010. nov. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Vegyetek addig villany radiátort.
2010. nov. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Valamit azért reagálj,hogy melyik megoldást választod! ÉN kíváncsi vagyok,hogy mi lesz veletek...
2010. nov. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Egy csomó dolgot nem értek:

- eddig nem fűtöttetek?

3 év alatti a másik gyermeketek is, várandós is vagy.

- bagózik a párod?

egy kisgyermek és egy kismama mellett?

- nem adja haza a pénzt, mert elszarja?

nagy felelőtlenség volt egy gyermek is akkor részedről is, nemhogy kettő.

-nem érdekli, hogy nincs fűtés??????

Ez viccccc?

-hány évesek vagytok?

- mit szeretnél? Küldjük pénzt? vagy mire gondoltál?

2010. nov. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!