Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tesztek az adventi naptárb...

Szikra veronika kérdése:

Mit tesztek az adventi naptárba és hogyan készítitek el magát a naptárt?

Figyelt kérdés
Tudom még van idő az első ablak kinyitásához de nagyon tanácstalan vagyok.Két gyereknek kellene megoldani egy naptárba. Az egyik 2 és fél éves a másik 1 éves lesz akkortájt. Köszönöm a hasznos tanácsokat és ötleteket.
2010. nov. 12. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

itt nagyon sok naptár ötletet találsz:

[link]

2010. nov. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk kisebb-nagyobb édességek lesznek benne: Jóreggelt szelet, Kismackó, gumicukor, Kindertojás, diákcsemege, müzliszelet, gabonapehely szelet, pár csoki. Darabonként lesznek becsomagolva, szalaggal átkötözve és beszámozva. Egy nagy cipősdobozba fogom tenni, ami szintén be lesz vonva csomagolópapírral.
2010. nov. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Veszel egy nagy anyagot, arra kis zsebeket varrsz ottoni maradék anyagból, vagy elhasznált ruhákból
2010. nov. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az enyem ilyen volt (pontosabban hasonlo). Kerestem 3 vastag faagat aminek tobb aga volt es szines papirbol keszitettem a tolcsereket (piros, feher meg zold) a szamokat meg rafestettem vastag filctollal. Annyi volt a kulombseg, hogy a tolcsereknek lehajtottam es leragasztottam a tetejet, hogy ne lehessen latni mi van benne. :) Amekkora volt az ajandek akkora volt a tolcser. Tehat a tolcser ugy keszult, hogy valojaban az ajandek kore volt tekerve. Volt kisebb tolcser egy pici csokival de volt nagyobb tolcser nagyobb csokival. Ha nallad 2 gyerkoc van akkot tehetsz 2 tolcsert ugyan azzal a szammal vagy egy nagyobb tolcsert 2 dologgal. Persze te dontod el, lehet neked nem tetszik.


[link]

2010. nov. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat aranyos ötletek, még agyalok rajta.
2010. nov. 12. 09:05
 6/7 anonim ***** válasza:

jaj, az első linkje naggyon jó! Én olyanra gondoltam, hogy egy síma táblára, kb. 40*60-as fatábléra/parafatáblára v. bármire sorba teszem a dátumokat és kis zacskókat teszek a dátumok alá. Zacsit pár perc alatt lehet varrni, akár kézzel is, hulladékanyagból. Fonalat sordok, azzal fogom összehúzni. Még nem tudom, mit rakok bele, 10 hónapos csak a fiam, de nagyon szeretnék neki csinálni:)

Ötletek: marokbaba, varrott állatkák, túró rudi, matchbox

2010. nov. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha pedig nem akarsz saját kezűleg gyártani, akkor lehet már kapni a Tescoban, Pennyben, Obiban stb. nagyon szép adventi naptárokat. Én jó pár éve az interspárban vettem egy mikulásost, amin 24 db jó nagy zseb van és abba teszem mindkét gyermekemnek az ajándékot. Általában mézeskalácsot, kekszet, kismackót, kinder bonbont stb. Szoktam még tenni bele apró kis díszt, vagy gyöngyöt, ceruzát stb, de inkább édességet.
2010. nov. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!