Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek problémája van a...

Akinek problémája van a védőnőjével, annak konkrétan mi lenne az?

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 21:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Sorolom:


- elavultak az ismeretei

- leszólta a választott neveinket, pedig ehhez aztán semmi köze

- állandóan az aloe verás cuccait akarja eladni nekem

- ápolatlan


Pozitívum:


- mivel nem vettem tőle aloe verás cuccot, hónapok óta felénk sem néz

2010. nov. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

21:10 de egy hülye védőnő ez.


Nekem csak az a problémám, hogy nem ad időpontot és mindig csomót várni kell. Az előzővel még ennyi bajom sem volt.

2010. nov. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmi, mert nincs! :-) Kirúgták aki volt, most helyettesíti valaki, de nem tudom ki. Nem is hiányzik.

Ha kérdésem van, ott vannak a barátnők, meg ez az oldal.

Akit kirúgtak annál problémám ezek voltak:

-igénytelen volt

-eljött a 2 hós státuszra, de nem hozta a papírt, mondta menjek be másnap, ekkor nem volt ott. Majd másnap ismét mehettem

- Soha nem adott egy értelmes tanácsot

Kb ennyi, de már el is felejtettem !:-)

2010. nov. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket. Csak azért érdekelt, mert sok hozzászólásban olvasom hogy sokan panaszkodnak a védőnőjükre. A miénk egy tündér. Segítőkész, kedves, és bár nem fiatal, ennek ellenére nagyon modern felfogása van a babákról, gyereknevelésről. A férjemnek is ő volt a védőnője, és anyósom is imádta. :) azt hiszem mi szerencsések vagyunk :)
2010. nov. 11. 22:02
 5/18 anonim ***** válasza:
50%
Túl fiatal, semmi tapasztalata sem a gyerekekről, sem az életről és mostanában tájunkra sem néz. Nem is értem, hogy ilyen fiatalon, gyerek nélkül miért alkalmaznak valakit, mit tudhatna már igazán? Általában azt mondja, hogy "nem, nem hiszem", na ez nagy segítség, első babánk van.
2010. nov. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Bocs az offért! DE! Első! Ott a pont NÁLAD! Átérzem a helyzeted. Nálunk is valami hasonló a szitu. DE jót nevettem a pozitívumon. :)
2010. nov. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Szintén sorolnám:


-Semmi közöm a magánéleti problémáihoz, mégis mindig azokat kell hallgatnom.

-Akármit kérdezek (noha azt sem túl sűrűn), akkor lehet, esetleg, talán, majd megkérdezem az orvost válaszokat kapok.

-1 hós státuszra nem hozott mérőszalagot, mondván, majd én megmérem a gyerek fej-, és mellkaskörfogatát.

-Bár van gyereke, mégis úgy érzem, nekem kéne tanácsokat osztogatnom őneki.

-SOHA (sem a terhességem idején, sem most) meg nem kérdezte, hogy hogy vagyunk, kell-e valami, akármi.

-Megnyugtatni nem tud, inkább mindig negatív példákat hoz fel, ami első babás anyukaként elég idegtépő.


Pozitívum:

Ugyanaz, mint az elsőnél. Megkértem, hogy ne jöjjön ide hetente, mert semmi szükség rá, azóta (kb. 5 hete) nem láttam.

Meg még annyi, hogy felénk lakik, és a doki által felírt recepteket beadja, nem kell elmennem értük.

2010. nov. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%

Nekem csak annyi, hogy sosem ér ide a megbeszélt időre. Kedden is fél 11-re vártuk, 11-kor még sehol nem volt. Viszont az én fiam akkor már aludni szokott délelőtt, így megkapta a tízórait és leraktam aludni. Fél óra múlva érkezett, és még ő volt felháborodva hogy nem keltem fel a gyereket, hogy megnézhesse.

Hát így járt.

2010. nov. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%

Hozzánk már szerencsére nem jár, de nem bírtam én sem a minéket. Azzal kezdte, hogy ha ő feljön, akkor a kutyát tüntessem el, mert ő fél a kutyáktól (tacskónk van amúgy). Az neki nem volt elég, hogy valaki megfogja a kutyát (aki amúgy csak megszagolni akarta, semmi mást), neki az volt a heppje, hogy ne is lássa az állatot. Pedig nem hiszem, hogy mi vagyunk az egyetlen család, ahol kutya van.

A másik az, hogy ő meg, bár idősebb volt, de mégis számomra túlságosan modern. Ezzel még nem is lett volna bajom, de hát ha egyszer csőlátása volt... Egy fikarcnyit sem volt rugalmas, sőt, ha én valamiben eltértem attól, amit ő mondott, akkor majd' szívrohamot kapott, pedig azért ezek nem voltak nagy eltérések. Ilyesmi, hogy mondta, hogy na, most már adhatok almát a gyereknek, én meg mondtam, hogy már két napja eszi, és ezen teljesen kiakadt. Igazából azt nem bírta elviselni, hogy én nem csak tőle tájékozódom, hanem máshonnan is. Pedig nekem eszembe sem volt csak arra szorítkozni, amit tőle hallok.

Eleinte idegesítettek ezek a dolgai, de most már úgy vagyok vele, hogy ha lesz még egy gyerek, akkor amit a védőnő mond, az egyik fülemen be, a másikon ki.

2010. nov. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
11 éve vagyok kapcsolatban a védőnőmmel, 3 gyerekem van. Ápolt, kedves, jól tájékozott, pontos, nem szól le, jókat tudunk beszélgetni, nagyon ért a gyerekek nyelvén. 2 felnőtt gyereke van. Nagyon fiatalos, szeret utazni, jó házasságban él. Minden hónapban 2-szer, 3-szor találkoztunk a gyerekek egy éves koráig. Utána is időközönként bejön, megnézi, mi a helyzet. Én semmi rosszat nem tudok írni róla:))
2010. nov. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!