Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van valakinek még ilyen...

Van valakinek még ilyen problémája? Mit szedhetnék?

Figyelt kérdés
Van egy 4 hónapos kisfiam két-három napja sokat sír alig alszik nappal...erőteljes a sírás, szerintem jön a foga!na most az a gond, hogy velem sem stimmel valami...szédelgek nagyon..és gyenge vagyok!mivel a kisfiam szopik még így foggalmam sincs mit szedhetnék amitől nem vagyok ilyen stresszes és gyenge...valami ötlet?bármilyen tanács jól jönne...magneB6-ot lehet?
2010. szept. 15. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Inkább vasat.

a vérnyomásod nem túl alacsony?

2010. szept. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem most extra alacsony lehet...egyedül vagyok itthon a fiammal, foggalmam sincs mit csináljak...egyre rosszabb!először azt hittem leesett a cukrom..de nem az a baj:(
2010. szept. 15. 16:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen szedjél vitamint, ez csak jót tehet! MagneB6-ot is nyugodtan lehet, bár ha multivitamint szedsz, akkor szerintem nem kell mellé külön.

Nekem is volt ilyen időszakom mindkét szülésem után, (gondolom majdnem minden anyuka átesik ezen). Kimerülnek a vitamin és ásványianyag raktáraink, kifáradunk az első hónapok alatt, és már az adrenalin sem dolgozik bennünk olyan hatékonyan.

És persze egyél sok gyümölcsöt, teljes kiörlésű pékárut, stb.

2010. szept. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sztem hívd fel a védőnőt az a biztos, avgy a gyerekdokit.
2010. szept. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Eppen ezert javasoljak a magzatvedo vitamin szedeset szoptatasi idoszakban is! Nem hulyeseg es nem csak uzlet.

A lenyeg, hogy a szoptatassal majdnemhogy annyi es olyan osszetetelu fokozott vitaminvesztesed van, mint terhesseg alatt volt. Ezert a legjobb a potlasra a terhesvitamin, olyat valassz, amiben vas is van.

Nekem nagyon bejott, szules utan tobb hasznat ereztem mindketszer, mint terhessegek kozben. Egy het szedes utan mar kezdtem erezni, hogy sokkal fittebb vagyok.

2010. szept. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!