Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány éves kortól lehet egyedül...

Hány éves kortól lehet egyedül otthon hagyni 1-2 órára egy gyereket?

Figyelt kérdés
tegnap 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 10 éves korától hagyom néha 1-1,5 órára amíg a testvérét elviszem edzésre
tegnap 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Hivatalon 12 eves kortol.
tegnap 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is 10 éves korától hagytam itthon 1-1 órákra először
tegnap 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Kb 7 èves koràtól időnkènt maradt otthon egyedül 1-1 òràra. Kapu zàrva, hàz ajtaja nyitva, szomszédokat ismeri.
tegnap 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Lányom tíz éves, mivel egyedül jár iskolába, egyedül buszozik, már simán otthon hagyom őt arra az 1 órára

Többre még nem volt szükség.

tegnap 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
11 lesz decemberben, szept kozepen mar itthon maradt egyedul kb 9-14 ig. A takonykorral,ferjem.keson indul en koran erkezek. Fekudt es tv t nezett, aludt, mobilozott. A szomszed neha ranezett ,kaját is hozott neki,de en is hagytam,megmikrozta. Ezentul igy lesz,nem ulunk mar ekkora gyerek mellett itthon takonnyal,hiszen akkora magas is mar mint en. Nem ovodas. Hanyossal nem hagynam itt, de nathaval siman. Reggel kapott nurofent, az is boven kitart 5 orat mar. Epp eleg az öcsivel 2 hetente tp re jönnöm az oviból...
tegnap 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
9 éves, 30-40 percre mentem már el. Korábban nem jutott eszembe.
tegnap 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!