Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valóban felelőtlenség lenne...

Valóban felelőtlenség lenne így gyereket vállalni?

Figyelt kérdés

Én 26 éves vagyok, a párom 29. 8 éve vagyunk együtt, 7,5 éve pedig együtt is élünk.


Nagyon szeretnénk már babát vállalni, de egy “kedves” rokonunk, akivel bizalmi alapon megosztottuk a terveinket, azt mondta, felelőtlenek vagyunk, mert nincs saját ingatlanunk. Utóbbi igaz is, albérletben élünk.


Mindkettőnknek 2 diplomája van, stabil munkahellyel. A bevételünk havonta nettó 1 millió Forint. Én gyógypedagógus, illetve óvodapedagógus vagyok, így munkám mindig lesz, emiatt nem kell aggódnom.


A párom egyke, így ő majd örököl egy 3 szintes családi házat (természetesen nem azt várjuk, hogy ez mikor következik be). Lenne hova mennünk, ha baj lenne, de egyelőre inkább maradnánk Budapesten, mégha albérletben is. Az én oldalamról is lenne hova menni, ha úgy adódna.


Mit gondoltok, tényleg felelőtlenül vállalnák gyermeket?



ma 11:09
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
75%

Gondolom par eve mar dolgozik es tettek el a jovore penzt valszeg van tartalek.


De van B terv is. Haza koltoznek egy idore valamelyik azulohoz. Ha minden kotel szakad.


Am ovodapedagoguskent kapkodnak majd utana barhol hianyszakma plena a gyógypedagógus.

ma 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!