Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a férjetek van otthon a...

Ha a férjetek van otthon a beteg gyerekkel, megcsinálja a házimunkát is?

Figyelt kérdés
tegnap 15:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Minimális szinten. Mondjuk beteszi a mosatlant a mosogatógépbe. Vagy a gyerek összehányt/pisilt ruhája nem a földön, hanem a mosógépben vár öblítetlenül.

De fel nem söpör kaja után, fel nem mos. Semmi extra nem jut eszébe.

Ezzel szemben ma munka mellett felporszívóztam, felmostam, kimostam egy adagot, jatszottam a gyerekkel, orrot szívtam...

tegnap 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Mivel nem idióta, ezért természetesen rendbe teszi a lakást. A csetres a mosogatógépbe kerül vagy ha kevesebb, elmossa kézzel, az esetleges szennyest (gyerek leeszi, lehányja, összekakilja, stb) kiöblíti, a leszóródott morzsákat, stb összesöpri. Ha több nap, akkor az aktuális takarítást (felmosás, portörlés, stb) is megcsinálja.
tegnap 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Igen. Az takarít, aki épp otthon van, és van hozzá kedve/energiája. Egyedül porszívózni utàl, azt csak én csinálom,

Minden mást csinálunk mindketten.

tegnap 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem, soha. Őt nem zavarja a rendetlenség sajnos, sőt, előszeretettel csinálja a kupit.
tegnap 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen
tegnap 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Főz, bepakol mosogatógépbe meg letakarítja a pultot, ezeket magától megcsinálja, de mást nem nagyon max ha megkérem rá. Általában ha beteg az egyik gyerek, akkor pár óra múlva már ő is az😅
tegnap 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Valtozo. De ez nalam is valtozo, van hogy olyannyira rajtam log ilyenkor a gyerek, hogy en se csinalok semmi mast, ha beteg es egyedul vagyok vele 🤷‍♀️
tegnap 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

Mindent megcsinál, nem csak beteg gyerek esetén, hanem amúgy is. Ma pl mosott, utána átpakolt a szárítóba, én a gyerekeket vacsiztattam + a holnapi kajákat gyártottam. Mire jöttem (volna) segíteni neki, már összehajtogatott mindent.

Az egyetlen dolog, amit kb soha nem csinál meg, az a táskából kipakolás. Ha mondjuk a gyerekek a mamánál alszanak és ő hozza őket haza, a ruhás táskájuk megvár engem. Vagy ha az én szüleimnél vagyunk (másik város), akkor is én pakolok ki mindig este itthon. Nem tudom, miért utálja pont ezt, amikor pl simán felmos vagy kisikálja az egész fürdőt, mindegyik sokkal pepecselősebb munka... de ezzel együtt tudok élni, én se vagyok tökéletes 😃

tegnap 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Minimálisan, max. a főzést.
tegnap 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Én ma kicsit kiakadtam. A férjem volt ma itthon, mert már jól van a gyerek, nem igényelt engem. :)

Hazajöttem, még a reggeli kávés bögrém is a mosogatóban figyelt. A mosogatógép csurig, csak el kellett volna indítani. A mosógép dettó, főleg, hogy benne volt az ő előző napi edzős cucca. Beledobta, de el nem indította.

Kaját nem csinált, nem is hozott (a gyereknek volt mit enni szerencsére), inkább evett szendvicset.

A játékok szanaszét, totál káosz mindenhol. De ő felporszívózott a konyhában. Mondom köszi..... 😅

tegnap 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!