Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért érezteti mindenki,hogy...

Miért érezteti mindenki,hogy csak az az igazi anya,akinek min.2 gyereke van?

Figyelt kérdés

És miért annyira "evidens",hogy kell a testvér?

Nekem van testvérem de ahogy felnőttünk,kb nem érzem ezt a hű de nagy csodálatos összetartást. Szerintem ez túlilluzionált a szülőkben.

De miért kell csesztetni azt,aki nem akar,nem tud egynél több gyermeket,hogy mikor jön a 2.? Ti nem akartok már? Stb... annyira fájnak ezek a kérdések.



tegnap 19:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egy gyerek és ket gyerek után is mindig ezt mondják, hogy mikor jön a következő. Mi a legelejétől kettőt akartunk a ferjemmel, ezt tudja a család, meg is született hála Istennek 2 kislányunk, de nincs olyan találkozó, hogy ne hangozzon el, hogy na akkor jöhet a harmadik, hahahaha...😑
tegnap 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mi nem akarunk másodikat, ennek részben az az oka, hogy nekünk sincs jó kapcsolatunk a saját testvéreinkkel, részben meg az, hogy egy gyereket tudunk anyagilag bevállalni. Nem szoktam senkinek sem magyarázkodni, de aki tudja az okokat, vagy "testvérellenesként" vagy "önzőként" hivatkozik ránk.
tegnap 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hat en marhara leszarom. Van a csaladbol par ember, meg a vedono, meg ilyen felig ismeretlen emberek, akik okoskodnak errol. Nekem hiaba eroskodnek, es nyomatjak, hiaba probalnak meggyozni. Felesleges szajtepes.

Egy honapja szultem, egyreszt ki az, aki mar a kovetkezot akarja legyartani?😀

Masreszt rengeteg ervem es indokom van arra, miert nem fogok ujra szulni. Problemas terhessegem volt, amniocentezis, majd szenvedes a kanikula miatt. Korhazi bentfekves ketszer az utolso 3 hetben, raadasul a szules sem volt olyan, amilyet szerettem volna.

Plusz van mar testvere a gyerekemnek, a ferjem elozo kapcsolatabol van egy fia. Ot is el kell tartani, nem csak ugy van es kesz. A ferjem nem fogja megcsinalni a harmadik nonek a harmadik gyereket, en meg nem teszem ki magam ujra ennek az egesznek. Anyagilag, szellemileg, mentalisan mindenhogyan ennyit birunk, kesz.

En ezt el szoktam mondani nagyvonalakban, nem titok. Viszont aki nem tudja elfogadni, es tovabbra is eroskodik, azzal nekem nincs dolgom. Talaljon maganak mast, akit basztathat, engem elfelejthet.

ma 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!