Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt úgy valaki, hogy közelede...

Volt úgy valaki, hogy közeledett a szülés, de mégsem volt még meg az "igazi" név?

Figyelt kérdés

Kislány lesz, de őszintén mondva semmi nem tetszik.

Vagy úgy is mondhatnánk, több is tetszik kicsit, de úgy igazán egy sem.

Voltatok ilyen helyzetben?

Hogy sikerült a döntés végül?


Ugyanitt 2 szótagú lány név kerestetik. 😄


2023. szept. 28. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Nekem a Zsófia, Sarolta, Hajnalka, Luca nevek tetszenek. Biztos vagyok benne, hogy fogtok találni megfelelő nevet
2023. szept. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, pont így vagyok. 🤣

Az első gyerekem fiú, neki azonnal megtaláltuk a tökéletes nevet.

Most a kislánnyal igen nagy gondban vagyunk. Mivel bármelyik nap szülhetek, nyílván van egy név a tarsolyunkban, amit kapni fog a gyerkőc. Viszont annyira nagyon nem vagyok tőle elragadtatva és nem is találok olyat, ami jobban tetszene. 😅

2023. szept. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Kettes, mi az a név? Elárulod?
2023. szept. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A fiammal voltam így, néhány hét volt vissza és rájöttem, hogy az a név, ami "végülis ez a legjobb", nem az igazi. Más ötlet viszont nem volt. Aztán egyszer beugrott egy név, ami sosem került elő, máig sem értem, honnan jött, és ezt kapta. Jó döntés volt, ez a tökéletes választás.

Ha lány lett volna, arra volt elsőre nevünk, Dóra lett volna.

2023. szept. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

28 hetes vagyok, és eddig még nem tudtunk megegyezni. Ami nekem tetszik, az a Páromnak nem, ami neki tetszik, az meg nekem nem. Ami meg mindkettőnknek, azt már lefoglalta a húga...


A "nagyobb" lányommal (és a volt férjemmel) már a 12 hetes uh-ra úgy mentünk hogy volt egy fiú és egy lány nevünk. Szóval ez a mostani így elég fura...

2023. szept. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez volt. Az első babánál már a legelején megvolt, a másodiknál is viszonylag hamar azt hittük, hogy megvan, de családi okokból inkább letettünk róla. Akkor jött a listázás, lista szűkítése, de szülni úgy mentem be, hogy 3 név közül még nem döntöttünk. Gyors szülés volt, hamarabb a vártnál, a férjemmel nem is volt időm megbeszélni, úgyhogy megnéztem a baba arcát és az alapján döntöttem.
2023. szept. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!