Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés utáni hajhullással mit...

Szülés utáni hajhullással mit kezdjek?

Figyelt kérdés
10 hónapja szültem nem volt tejem egy csepp sem ezért a kisfiam tápszeres. Iszonyúan hullik a hajam voltam több orvosnál, vérvételen is ott mindent rendben találtak. Már kipróbáltak mindenféle kencét de semmi változás. Most az a tervem hogy elmegyek megnyíratkozni rövidre. Ez segíthet?
2023. aug. 7. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet egy fogaddal van baj.

A terhesség, szülés azt is megviseli, és egy fog miatt is hullhat a haj.

Nekem is hullott a hajam, miközben tápszeres volt a babám.

Kb 3 hónapos volt, amikor kb 10 centit vágattam a hajamból, de így is vállig ért.

Rá egy hónapra elkezdtek babahajak nőni, ami így 5 hónap után kiágazó valamik lettek a homlokomon, de nem érdekel, csak ne tűnjek kopasznak.

Semmilyen kencét nem használtam.

Most vettem egy hajmosáshoz való fejbőrmasszírozót, mert középen még elég ritka a hajam, várom a hatását.

2023. aug. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Nekem is nagyon hullott. En Biovanne szépségvitamint szedtem, egész jól abbamaradt a hajhullás. Mellé még próbáld ki a Bánfi hajszeszt.
2023. aug. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális. Egyszer csak elkezd nőni. 1 év után valamivel gond,addig sajnos a hormonunk szórakozik velünk. Nekem 2 év után patim is lett vakszeg pajzsmirigy probléma,de itt már lassan 2 éves a gyerek.
2023. aug. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Várd ki, míg abbamarad.
2023. aug. 8. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos tényleg teljesen normális. Nekem a koffeinsampon segített valamelyest, de legtöbbet az idő.
2023. aug. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Normális, mert terhesség alatt szinte egyáltalán nem hullik. Utána kihullik az összes, ami addig kihullott volna, bár nálad kicsit későn kezdődött, többnyire inkább 3-4 hónappal a szülés után kezdődik és két-három hónapig is tart. Nekem a más ok miatti hajhullásomat a Pajzsmirigy-slim tette rendbe (jódmentes), fogyás céllal vettem, egy grammot sem fogytam, viszont kB három hét alatt leállt a hajhullásom. Ez az egy dolog változott az életemben, azóta évente kétszer-háromszor is beszedek egy dobozt, mikor kezd picit jobban hullani a hajam, mindig leállítja vagy mérsékli.
2023. aug. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!