Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hirtelen miért lett ekkora...

Hirtelen miért lett ekkora téma, hogy mi hogy védekezünk?

Figyelt kérdés

Nem tudom a dolgot hova tenni. Kíváncsi vagyok tapasztaltatok e hasonlót.

Ferjemmel 2 gyermeket szerettünk volna, szerencsére meg is születettek, 2 csodálatos kislany. Ez nem volt eddig sem titok, hogy nem szeretnénk többet. Na de most újabban a sógornőm, nővérem, kislányom barátjának anyukája arról faggat, hogy akkor most hogy fogunk védekezni. Ez csak szerintem abszurd? Az oké, hogy a nőgyógyásszal megbeszélem meg nyilván a ferjemmel, de nem is értem másnak ehhez mi köze?

Eddig sem volt téma, gyerekek előtt sem a dolog, most másnak miért olyan fontos?



szept. 9. 09:15
1 2
 11/12 Senior Séf ***** válasza:
Nőnemű, tehát kíváncsi.
szept. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, mindenki más. Te ezen kiakadsz, én pl nem. Számomra nem tabu téma, de nem is kérdezgetek másokat ilyenről főleg olyan embereket akiken látom hogy nem nyitottak az ilyes fajta beszélgetésre vagy alig beszélek velük egyébként is. Ennek ellenére nálunk a munkahelyen is felmerült ez a kérdés aki akart hozzászólt a témához aki nem az meg nem.
szept. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!