Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Párom agyvérzést kapott kb 5...

Párom agyvérzést kapott kb 5 honapja vagyunk együtt a gyerekek viselkedés zavarosak, enyhén értelmi fogyatékosok nem bírni velük viszont párom ha rendbe is jön kb 3-6 hónap minlesz addig a gyerekekkel? Ha eseti gyám lennék mi a feltétele?

Figyelt kérdés
Illetve meddig tart vagy bármi veszélye lehet rám? Vagy nem igazán tudom mit kéne tennem így se iskolát semmit nem tudok intézni viszont mint mondtam a gyerekek problémásak mindig bele keverednek valamibe nem szeretnék magamnak bajt
aug. 25. 09:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

Egy kukkot nem lehet érteni.

Minek gyám? Kinek kell gyám? Párodnak? Vagy a gyerekeknek? Kié a gyerekek? A párodé vagy a tiéd is?

Milyen veszély?

aug. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező, NEHOGY!


Majd a rokonok intèzik a gyerekeket, te nyugodtan lépj le. Nem terhel felelősség, 5 hónapos kapcsolatban normàlisan a gyereked sem mutatod be, nemhogy vállald a sérült felet meg a sérült gyerekeit.


Sajnálod, hogy így alakult, de majd a rokonok intèzik a többit! Nem kell más gondját a magadra venned 5 hónap után

aug. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó de lelki ismeret fuldalasom van miután össze költöztünk párom kitalálta hogy eladja a házát és most a falubeliek ,ottani gyamugy, rokonjai szemèben én vagyok a szemét mert szerintük én adattam el és csak a pénzre hajtottam holott ez határozottan nem így van
aug. 25. 10:10
 4/19 A kérdező kommentje:
Így most onnan sok 100-km re lakunk és szeretem a párom kitartóak mellette de így se az iskolát semmit nem tudok nekik intézni amíg jobban nem lesz a gyerekek apukája elhunyt
aug. 25. 10:11
 5/19 A kérdező kommentje:
A gyerekek a páromè
aug. 25. 10:12
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem igazán van rokonjuk azokat nem érdekli csak a fenyegetőzés megy
aug. 25. 10:14
 7/19 anonim ***** válasza:
90%

Bemész a hivatalba és megkérdezed. Egyébként nem is értem az egészet, 5 hónapja vagytok együtt, de eladta a házát hogy összeköltözzetek?

Alig ismered egymást, a gyerekek kb idegenek. Lépj le amíg lehet!

aug. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
A volt párja ott halt meg és azt mondta minél előbb onnan menni akar
aug. 25. 10:30
 9/19 A kérdező kommentje:
De utolsó ha én nem lettem volna valószínű nem adja fel az ottani életét, velem akart új életet szinte senkijük nincs ha lelépek mi lesz vele? Nem tud járni, beszélni, gyerekekkel milesz? Úgy érzem felelős vagyok értük
aug. 25. 10:54
 10/19 A kérdező kommentje:
Nincs kire számítsanak nem hagyhatom őket szarba, magukra
aug. 25. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!