Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tanul(nak) valamilyen hangszer...

Tanul(nak) valamilyen hangszeren a gyereke(i)d? Te tanultál valamilyen hangszeren gyerekkorodban?

Figyelt kérdés

aug. 23. 18:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem tanultam, mert olyan botfülem volt, hogy 7 évesen már szolfézsra se vettek föl. Ha a lányom tanulna, azt támogatnám. Férjem tanult zongorázni 8 évig - de ma már nem tud 🫣 de van egy zongoránk, a lehetőség adott…
aug. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Én fuvolán, férjem klarinéton játszik. Gyerek magától akart tanulni, zongorán kezdett, két év múlva fagottra váltott.
aug. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
41%

Nem tanulnak

Én 8évig emelt énekre jártam, énekkaros voltam. Furulyázni és zongorázni tanultam.

GYŰLÖLTEM

Csak azért kellett, mert anya is oda járt 20évvel elöttem.


Ezért amíg a gyerekek nem kérik, meg sem említem.

1000x többre értékelek egy sportot ehelyett.

aug. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
57%

Én tanultam (szolfézs, zongora, gitár)

Szerettem volna, ha a gyerek is jár, de egyrészt auti, annak minden "szépségével", másrészt a környéken sincs zeneiskola, csak 30km-re, a megyeszékhelyen.

aug. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%
Én is auti vagyok utolsó, mégis el tudtam járni. Ne hivatkozzunk már mindemhol ránk úgy, mintha totál fogyatékosak lennénk, akik semmire nem jók.
aug. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
34%
A sport nem felsőbbrendűbb a zeneiskolánál, hiszen fejleszti a matematikai és nyelvi készségeket is.
aug. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%

@5, nyilván, csak egy nembeszélő, nem együttműködő gyerekről van szó.

Ne rám háborodj fel.

aug. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
37%

5.-ben örültem (es örülök most is), hogy az iskolai kórusba nem választottak be, de magát a zenét szerettem.

Gitározni tanultam volna, de kellett volna egy gitár és egy tanár. Előbbire pénz kell, uróbbira meg pénz, idő, és jármű, amivel behordanak a faluból a városba. 3.-4.-ben vittek hetente logopédushoz dadogás miatt, az után meg rendesen undorodtam attól, mikor valamiért be kellett menni a városba.


9.-tól lett volna egy olyan lehetőség, hogy az iskolalelkész tanít bárkit (kb bármin) zenélni, ha játszik az iskolazenekarban. Azt úgy még nem is bántam volna, mert buszom úgyis csak 4 után volt, de csak és kizárólag egyházi zenéket játszottak...



Szeretném, hogy a gyerekemnek ennél jobb legyen, ha akarja.

aug. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
60%
Tanultam szintetizátorozni, de hamar abba hagytam, mert matek korrepetálásra kellett járnom. Mondjuk azt a mai napig nem értem, a kettő miért zárta ki egymást, de igazából annyira nem is vonzott a szintetizátor. A gyerekeim még óvodások, még nem tanulnak hangszeren. Talán ha iskolások lesznek, és ha akarnak. Amúgy jó zenei érdekük van, de nem szeretném erőltetni.
aug. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
57%
*érzékük van
aug. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!