Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Novák...

Mi a véleményetek Novák Ferenc Örömteli nevelés fickóról?

Figyelt kérdés
aug. 6. 12:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
27%
Egy fokkal jobb, mintha a Mónika show-ból akarnád nevelni a gyereket.
aug. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
60%
Azért nem tetszik nektek, mert normális dolgokat mond? Hogy ne adj a gyerek kezébe telefont, meg ne az ordibálásból álljon a nevelés és mèg tanácsokat is ad, hogy mit lehetne másképp tenni? Nem értelek Titeket.. mi a bajotok vele?
aug. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Én sem értem, nekem szimpatikus, nem úgy, mint a Beszédes Henrietta, aki bűntudatot okoz, de megoldásokat már nem nyújt.
aug. 6. 21:40
 14/15 anonim ***** válasza:
67%
Én mostanában futottam bele Reel videóiba, és pont mutattam a férjemnek, hogy milyen normális, hétköznapi életben is használható, de empatikus tanácsokat ad, nekem szimpi, hogy többször hangsúlyozza az apa fontosságát, ne csak hogy "segítsen" a gyereknevelésben stb. Ezt találtam róla így hirtelen: [link] Scientológiához nem tuodm mi köze, de egyelőre nem látom sehol, hogy ezt fennhangon hirdetné. Majd utánanézek jobban, bár nekünk még nem aktuális mert csak 3 hónapos a gyerek.
aug. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
50%

Nekem tetszettek amiket láttam tőle, működött is pl. a harapás kezelése, igaz ezt máshol is ugyanígy olvastam.

Amúgy nem tudok róla semmit, nem is követem rendszeresen, de jó tippeket ad -többfélét is akár egy

problémára, -amiket ki lehet próbálni a gyakorlatban. Erre a mai rohanó világban lenne igény hogy röviden mondja el valaki hogyan lehet jól csinálni.

Az anya is ember a kedvenc gyereknevelős oldalam, a többi álszenteskedő bűntudatkeltő véranyázós amivel találkoztam.

aug. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!