Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ennyire ritkaságnak számít ha...

Ennyire ritkaságnak számít ha valaki csak egy gyereket vállal?

Figyelt kérdés
Ismerösők, ismeretlenek az utcán mindig meglepődnek azon hogy több gyermeket nem vállalunk. Én pedig ő reakciójukon lepődtem meg. Ennyire ritka lenne hogy valaki céltudadatosan egy gyermeket vállal csak? Van köztetek akik szintén egy gyereket terveztek/terveznek?
aug. 1. 11:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Egy gyerekem van, egyáltalán nem ritka dolog. Senki nem kérdezi, hogy miért van ez így. Azt gondolom fura is lenne ha kinyilatkoztatnam, hogy celtudatosan egy gyereket vállaltunk, de mondom tőlem nem kérdezik.
aug. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ritka, sőt. Csak ez egy olyan téma, amihez mindenki "ért". És többen késztetést éreznek rá, hogy be is szóljanak, mert igazából más témához nem értenek.

Nálunk a munkahelyen az irodaházban 30-an dolgozunk, ebből

gyerektelen: 6 fő

1 gyereke van: 16 fő

2 gyereke van: 6 fő

3 gyereke van: 2 fő

aug. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindig van olyan, aki bármibe beleköt.

Ha nincs gyerek: milyen önző emberek vagy biztos rossz a házasság

Ha egy gyerek van: egy gyerek, nem gyerek, kell a tesó, nagyon rossz lesz neki így

Ha két gyerek van: mikör jön a harmadik? Ú, de rossz, mind a kettő lány, kéne egy fiú is...

Ha három gyerek van: csok miatt kellett vagy biztos becsúszott

Ha négy gyerek van: szaporodnak, mint a nyulak. Nem tudnak védekezni. Kellett az adómentesség.

aug. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs az az isten, hogy 2 gyerek kelljen. Mindkét tesóm majdnem tönkrement abban, hogy a gyerekei hosszú éveken minden szaron civakodtak. Nem egyszer visításig fajulva. Van annyi önkritikám, hogy tudjam, az egyiket biztos kivágnám az ablakon előbb-utóbb. Eggyel viszont jól elvagyok.


Kicsit sem érdekel, hogy idegenek, de még rokonok szerint is önző vagyok-e. Nem nekik kéne felnevelni őket és ráadásul semmi segítséget nem adnának, de a kritika az menne.


Másrészt, a barátait megválogahatja az ember, de a testvéreit nem.

aug. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ferjemnek ez lesz a masodik, nekem elso es utolso.

O nem fogja a harmadik nonek megcsinalni a harmadik gyereket, en meg halal biztos, hogy tobbet nem szulok.

38 hetesen jelenleg itt fekszek a korhazban ket napja (nem a szules kozeledte miatt) es voltak mar mas problemak a terhessegem alatt. Alapbol nem akartunk tobbet a ferjemmel, ezek meg ra is erositettek, hogy eleg lesz ez az egy kozos. Az elozo kapcsolatabol valo kisfiat is el kell tartani.

aug. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Igazatok van tényleg mindenbe belekötnek az emberek.

Utolsó könnyű szülést kívánok neked!

aug. 2. 15:46
 17/17 anonim ***** válasza:
Ellenkezőleg kérdező, egyre gyakoribb... ha egyáltalán vállal valaki gyereket.
aug. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!