Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ennyire ritkaságnak számít ha...

Ennyire ritkaságnak számít ha valaki csak egy gyereket vállal?

Figyelt kérdés
Ismerösők, ismeretlenek az utcán mindig meglepődnek azon hogy több gyermeket nem vállalunk. Én pedig ő reakciójukon lepődtem meg. Ennyire ritka lenne hogy valaki céltudadatosan egy gyermeket vállal csak? Van köztetek akik szintén egy gyereket terveztek/terveznek?
aug. 1. 11:29
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
* bocsánat a helyesírási hibákért, most látom az elütéseket
aug. 1. 11:29
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld még olyan is van aki nulla gyereket vállal tudatosan.
aug. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Persze, azzal sincs baj. Ezért nem értem miért lepődnek meg azon hogy egy gyereket vállaltunk.
aug. 1. 11:42
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Mert az emberek buták, berögzültek és megfelelési kényszeresek.
aug. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én távoli rokontól kaptam meg, hogy mi az hogy nem lesz testvére a gyerekemnek. Hát egy gyerek nem gyerek.

Én meg rákérdeztem, hogy akkor mi? Kiskutya?


Ő meg habogott nekem, hogy hát tudom, hogy hogy értette...

Mondtam neki, hogy ezt tisztességben felnevelem, de nem biztos, hogy kettővel is elbírnék anyagilag és idegileg, szóval nem lesz testvér.

aug. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi,az emberek mindenen meglepődnek,meg kiakadtak,kivéve a saját dolgukon.Azon is meglepődnek,hogy nekünk 5 van,és hogy mindet terveztük.Nálunk is voltak hülye kérdések,csak nálunk pont ellenkező sugallattal,hogy nem vagyunk normálisak.Már a 3.-nál is kérdezte vadidegen pl,hogy becsúszott-e.Mikor mondtam,hogy nem,csak hápogott.Ha 1 van, akkor testvér kell neki,ha 2,ésazonos neműek, akkor nem baj,majd a 3.biztos fiú/lány lesz,ha 4, akkor becsúszott,ha több, akkor biztos nem tudtok védekezni.3. gyerek vállalásától kezdődik a biztos csok, babaváró miatt van,meg nektek minden ingyen van,mi tartunk el titeket,blaba,és persze az is,hogy nincs idő rájuk,egymást nevelik.Pedig senkinek semmi köze ezekhez,és pl nálunk sem igaz ezekből semmi.Ne foglalkozz velük,te/ti tudjátok,hogy mire vagytok képesek,mit szeretnétek,meg miért.
aug. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy sincs az a baj, ha egy van, az a baj, ha 3-na több van, az a baj. Nem lehet és nem is kell mások elképzeléseinek megfelelni. Elvégre nem nekik vállal/ nem vállal az ember gyereket. De azert rohadt idegesítőek tudnak lenni a mindenbe belepofázók :)
aug. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs gyereked, akkor azt kérdi mindenki, hogy mikor lesz. Ha egy van, akkor kérdezik, mikor jön a tesó. Ha kettő van kérdezik mikor jön a harmadik. Ha három van, meg csodálkoznak, hogy minek szültél ilyen sokat.
aug. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha megnézzük a statisztikát, elég sokan vállalnak csak egyet.
aug. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Második még a hasamban volt és mindenki azt kérdezte, hogy mikorra tervezzük a 3-at. Még a második se született meg milyen harmadik. Nem is akarunk harmadikat. Engedd el ezeket a kérdéseket. Semmi közük hozzá.
aug. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!