Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélésnél,honnan tudom,hogy...

Vetélésnél,honnan tudom,hogy a petezsák jött ki belelőlem,vagy csak egy nagyobb alvadt vér?

Figyelt kérdés
Szombaton kezdődött el vetèlésem.Szombaton pisilés közben vettem észre egyszer,hogy vérzek eléggé semmim nem fájt majd az nap többet nem is véreztem.Vasárnap már egy picit jobban görcsölt a hasam,picit jobban véreztem az nap.Hétfőn az az tegnap szószerint egész nap görcsölt a hasam megállás nélkül és kb10-20 percig véreztem rendesen,mint egy erős menstruáció.és tegnap jött,ki belőlem az a nagyobb alvadt vér vagy petezsák.Ma is görcsöl a hasam,de már nem annyira,mint tegnap.Tegnap már el is vetéltem?Honnan tudom,hogy egy vetélés befejőzödött vagy lesz még folytatása?Nyilván vérezgetek még,de nem erősen.

júl. 2. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmúlt a vérzésed keresd fel a nőgyógyászod, ő megnézi hogy teljesen kiürült-e a méhed.
júl. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnálom!Nekem 4vetélésem volt!Volt ami műszeresen(nem fejlődött) és volt ami spontán!Amikor spontán vetéltem othon akkor görcsöltem de nagyon!(Kisebb nagyon alvást vér)Aztán olyan erős összehúzódásom volt,hogy négykézláb voltam ami nem tartott sokáig és éreztem,hogy valami nagy jött ki,elmentem wc-re és ott volt a betéten.(Azt hozzáteszem,hogy másnem reggel kellett volna befeküdnöm szintén műszeres befejezésre és közölték a kórházban ha othon megtörténik próbáljam bevinni magammal ami távozik 😔) Bevittem.utánna is véreztem,de nem nagyon.mindenképpen menny orvoshoz,hogy minden rendben van-e vagy esetleg elkezdödött..
júl. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*alvadt
júl. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!