Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy lehet véget vetni az...

Hogy lehet véget vetni az állandó veszekedésnek?

Figyelt kérdés
2 fiam van, másfél év van közöttük. A kisebbik 2 lesz mindjárt, a nagyobb 3 éves. A nagyobb szeptemberben lesz óvodás, szóval egész nap velük vagyok. A gondom az, hogy szinte megállás nélkül lökdösik egymást, veszekednek, verekednek. Ha egy másodpercre kiteszem a lábam a szobából, már az ordítást hallom. Nagyon nehezek így a napok. Mindegyikkel töltünk külön időt, de nyilván nem tudunk annyit, mintha egyedül lennének. Mit lehet ez ellen tenni?
júl. 23. 15:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Bocs off: tök érdekes, mert eddig kb mindenki konkrétan kis korkülönbséggel akart a környezetemben gyermeket vállalni, meglepő 1-2 komment. :D


Egyébként technikailag 5 évnél nagyobb korkülönbség az már van akkora korkülönbség naluk, hogy technikailag egyke a gyerek. ( ezt nem én mondom, utána lehet nézni). Köztem és a húgom között 12 év van. Férjem és öccse között 5, de már ők sem jöttek ki egymással, tok más érdeklődési körük, helyzetük volt… Csak kesobb, mikor nagyobbak voltak, azóta vannak jóban..

a nagyobbat mindig idegesíti hogy nagyobb korkülönbség által neki inkább pesztonkálni kell a testvérét.


Én a kis korkülönbség ez nem bírnám idegileg (:D), emelem kalapom mindneki előtt, akit látok így.

aug. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!