Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érdemes huzatot tenni a...

Érdemes huzatot tenni a bevásárlókocsira?

Figyelt kérdés

Most már több hónapja hogy viszem magammal a gyerkőcöt bevásárolni.

Mikor kisebb volt megvettem a bevásárlókocsi huzatot eddig egyszer sem használtuk...de már nem is érzem szükségét, hiszen nem nyalogatja a toló kart valószínűleg nem is kényelmetlen mert szívesen ül bele.

Ti használtok?



#Bevásárlókocsi huzat #Vásárlás gyerekkel
júl. 21. 22:40
A kérdező szavazást indított:
Igen szükséges
Legfeljebb még kisebb 1-1,5 éves korig
Nem kell, felesleges
31 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Egészen eddig nem is tudtam róla, hogy ilyen van.
júl. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Sosem használtam, pedig azóta belultetem amióta stabilan tud ülni
júl. 22. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én csak akkor tudtam meg, hogy létezik egyáltalán ilyen, amikor már akkora volt a gyerekem, hogy már rég vittem vásárolni. Teljesen feleslegesnek tartottam. Nem lesz tőle kényelmesebb neki, egyik gyerek sem nyalogatta vagy ilyesmi a bevásárló kocsit.
júl. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kaptunk kettőt, de sosem használtam. Macerásnak gondoltam mindig magammal vinni, bebugyolálni a kocsit.
júl. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi használtuk onnantól hogy stabilan ült, odáig hogy már kezdett inkább jönni a lábán és amúgy is összefogdosni mindent.

Én nem szerettem, hogy fogdossa a kocsit, meg rendszeresen rágta vagy a pénzérme bütykét/láncot ha hozzáfért, vagy azt a közében kiálló fém dudort. Szóval kényelmes volt, de én már direkt erre kerestem megoldást, amikor találtam.

Ha a gyereket hidegenhagyja a kocsirágás, akkor szerintem lehet élni nélküle.

júl. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most hallok arról először, hogy ilyen létezik 😀 A lányom anno párszor megnyalta, mondjuk akkor pont COVID volt és volt mindenhol fertőtlenítő, azzal le töröltem amennyire tudtam, mielőtt beleült. Legtöbbször a kabátom, pulcsim tette oda, mert inkább azt nyalogassa, meg nem is tudtam volna ezeket máshova tenni. Bár olyan is volt, hogy a boltban a hús pult üvegét nyalta a fiam a babakocsiból, egy pillanatra nem néztem csak, mert a pultból kértem. Ilyen is volt, Tesco kocsi láncát is szedtem már ki a lányom szájából, még mindketten élnek. A kutya is megpuszilja őket néha, nem élünk steril környezetben.
júl. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!