Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az iskolákb...

Miért van az, hogy az iskolákban több túlsúlyos gyereket látni manapság?

Figyelt kérdés

Amikor én voltam iskolás, azt vittünk be enni, amit akartunk (maximum elmondta a tanárnőnk, hogy ez vagy az egészségtelen, de nem volt tilos vinni), évfolyamonként maximum 1 db túlsúlyos gyerek volt.

Gimiben is az egész iskolában volt kb 2 túlsúlyos lány.


Manapság meg hallom, hogy szigorúbban is veszik egyes iskolákban, hogy mit vihet be tízóraira a gyerek, ráadásul már csomó szülő mindenféle diétát vagy különleges étrendet követ, mégis osztályonként látok több túlsúlyos gyereket is.


Miért van ez a változás?


júl. 20. 14:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
38%
Felelőtlenek a szülők/gondviselők. A gyerek azoktól tanul akik nevelik.
júl. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Én abszolult nem ezt tapaztalom. Gyerekem sulijába 1 kövér gyerek van 2 aki kicsit husi mondjuk. Ismerős gyerekeknél se látok elhízottat.
júl. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nalunk 4.o.ban 10bol 5 lany tulsulyos. De az a rengo hajas, puffancsok. Aranyosak meg minden, rendesek es akkora szajjal meg onbizalommal vannak,hogy csodalkozok.... az en vekony,tornasz alkatu gyonyoru arcu kislanyom meg ugy el van nyomva általuk,hogy szegenyt sajnalom. Mindenesetre kerulni kell mar kiskorban a gyerekek hizlalasat, a haziorvos is 100x elmondta, hagyjuk vekonyan a gyereket,ne tomjuk,nagymamaknak se engedjuk. Szoval en nem vagyok ezen hogy jajj nincs tartalekuk betegseg esetre,nem kell, majd utana ugyis visszaeszi.
júl. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!