Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akinek a gyerekei...

Anyukák, akinek a gyerekei nem ugyanattól a férjtől vagy partnertől vannak?

Figyelt kérdés

Van itt olyan anyuka, akinek több gyereke van, de különböző házasságokból, kapcsolatokból?

A gyerekek hogy viszonyulnak egymáshoz atekintetben, hogy különböző az apjuk? Kihat ez valahogy egymás között?

A jelenlegi férjetek szintén, hogy viszonyul a korábbi partnertől született gyerek(ek)hez? Érződik, hogy nem mind az övé?



júl. 10. 12:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Egy kolléga nőm is ilyen mozaik családban él. Van egy 13 éves lánya és egy új pasija. Szerinte minden tökéletes. Hát múltkor egy bulin ahol ott voltak mindhárman a pasi kicsit beivott és elkezdte harapdálni a lány felkarjat poénból meg csikizni mintha direkt hozzá akart volna érni. Az anyjának meg a szeme se rebbent.


Először azt hittem csak engem borított ki de aztán a többiek is megjegyeztek hogy minimum furcsa....


Szóval én is azt gondolom hogy az hogy most itt valaki azt írja hogy náluk milyen jól működik még nem perdöntő..

júl. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ez az utolsó azért elég túlzó itt anyuka instant kretén … én nem látok se rózsaszín felhőket se nem vagyok elvakult teljesen kijózanított az előző párom én megbékéltem magammal és akár szívesen lennék egyedül is nem vagyok társfüggő minden áron. Ettől még ugy gondolom hogy ezután is lehet egészséges kapcsolatot kialakítani. És legalább ilyen beteg dolgok lehetnek egy családba akkor is ha nem mozaik, ne csak kicsibe gondolkozzatok hogy ez azért van mert csak félig szülőd. Ez azért van mert anyukád apukád szart választott rosszul éli az életét nincs magával megbékélve.
júl. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!