Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor jött divatba az uzsonnás...

Mikor jött divatba az uzsonnástáska? Hány évvel ezelőtt kb.?

Figyelt kérdés
júl. 6. 21:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én is rákerestem, hogy mi az. Egy külön táska. Sem én, sem a gyerekem nem használt ilyet, és másnál sem láttam soha.
júl. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Tisztasági csomag volt nálunk és uzsonnás doboz. A tisztasági csomagban volt egy konyharuha szerű, azon evett a padon, abba rakta a maradékot egy ideig, de megbeszéltük hogy ha valamit már nem kér inkább dobja ki. Semmi értelme egész nap magával vinnie aztán itthon kidobni. Már felsős, sima kis ételdobozban visz kaját.
júl. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

[link]


Az unokaöcsémnek pókemberes van, valami ilyesmi lehet. Nem biztos, hogy ez a modell, azt sem tudom hol vették, csak múltkor, hogy náluk voltam, láttam, hogy van a gyerekeiknek ilyen. Az unokahúgomnak pirosas színű.

Azt hittem, ez a divat újabban, és biztos van minden gyereknek. 😄 Kecskemétiek amúgy.

júl. 7. 12:40
 14/18 anonim ***** válasza:
Ilyet max akkor vennék ha minden nap itthonról vinné a tízórait, ebédet, uzsonnát. Máskülönben minek neki egy 3 literes táska? :D
júl. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Én se tudom minek kell, főleg, hogy alig eszik a gyerek, olyan kis sovány. Annyi az előnye, hogy lehet bele jégakkut tenni, így a melegben nem romlik meg a felvágott vagy joghurt, ha visznek ilyesmit.
júl. 7. 13:21
 16/18 A kérdező kommentje:
De az se biztos, hogy az övéké 3 literes.
júl. 7. 13:22
 17/18 anonim ***** válasza:
83%

Nalunk anno peldaul azert volt, mert kiszurtak a szemunket egy kis szelet vajas kenyerrel tizoraira es uzsonnara se volt ennel tobb.

Es en mindig rohadt ehes voltam, az ebdet se ettem annyira meg, mert az meg nem tetszett, anyukam csomagolt :D

Ennek most is ez az ertelme. Ha a gyerek nem eszi meg bent a kajat, akkor lehet vinni 🤷‍♀️

júl. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem kifejezetten ilyen uzsonnás táskám volt, de volt egy külön kis táskám első-màsodikban biztos, amiben vittem magammal tízórait. Délben hazajöttem mindig, nem ebédeltem az iskolában. 1991-ben kezdtem a sulit. Divatnak nem hiszem hogy divat volt.
júl. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!