Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olyan van, hogy 5 hónapos...

Olyan van, hogy 5 hónapos babánàl is anyuka olykor megborul lelkileg?

Figyelt kérdés

Imádom a gyerekem, bár vannak nehéz dolgok vele, amiket nehezen is kezelek, túlaggódok sok dolgot, amit nem kellene, ezt tudom jól. Alapból ilyen vagyok. Első gyerek, lombik baba, főképp rástresszelek mindenre sajnos.

Lehet ez még a lombik (4 év hormonozàs) és a terhesség okozta hormonális változások miatt van, hogy néha szét idegeskedem kb a semmin magam, máskor meg a nagyobb dolgoknàl is tojok az egészre és könnyen veszem az akadályt? Igen, járok szakemberhez, tőle ezt még eddig

nem jutott eszembe megkérdezni.

Volt veletek is ilyen ennyi idővel a szülés után?


tegnapelőtt 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Másfél éves a gyerek és még most is sokszor megborulok. Ez a gyerekkel jár szerintem. Hormonok, nem alvás, folyamatos készenlét…stb
tegnapelőtt 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1! Lehetséges!
tegnapelőtt 11:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 11 hónapos de 9 hónapos koráig nagyon sokat sírtam. 5 hónaposan még tuti volt valami hormonorobléma vagy valami más mert néha úgy tudtam sírni, mintha világvége lenne. 9 hónapos korára rendeződött, 10 hónaposan terhes lettem yay :D
tegnapelőtt 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as nézd a jó oldalát, legalább együtt nőnek fel és nagyjából egyszerre hagyják el a nagyon pici gyerekkort is. :D meg tudjátok csinálni, sírni pedig ér. Legnagyobb változás az életben!
tegnapelőtt 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4es

Köszi szépen ez most nagyon kellett. Mindig kis korkülönbséget szerettünk volna, de nem hittem volna, hogy egyből összejön. Kicsit félek őszintén, mert tudom, hogy nagyon nehéz lesz és az első érkezését is kicsin nehezen éltem meg. De igen, megcsináljuk. Szerencsére férjem 100%ban partner mindenben úgyhogy ő is kel. Köszönöm még egyszer! <3

tegnapelőtt 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!