Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Az baj, ha a gyermekemnek nem...

Az baj, ha a gyermekemnek nem adtam semmit a ballagására?

Figyelt kérdés

tegnapelőtt 19:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Attól függ, milyen ballagás. Ha bölcsis, vagy ovis, akkor nem. Fölötte kicsit ciki.
tegnapelőtt 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
95%
Honnan ballagott? Oviból, általánosból, középiskolából? A másik szülő adott valamit? Vagy pl elvittétek fagyizni?
tegnapelőtt 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Általános iskolából.
tegnapelőtt 20:02
 4/20 anonim ***** válasza:
22%
Nem ciki.
tegnapelőtt 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%

Ha a gyereked nem esett mély depresszióba miatta, akkor nem "ciki".

Olyannyira el van ez cs..szerintve. Alsós (!) tanítónéni konkrétan a gyerek előtt javasolta, hogy mit vegyünk a szép bizonyítványért cserébe. Agyrém.

Így jutunk el oda, hogy a toronyóra lánccal se lesz elég.

Nyilván amúgy is költünk a gyerekre, kap ajándékokat, megyünk ide-oda programozni, de a bizonyítványhoz nem szívesen kapcsolom.

tegnapelőtt 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
88%

Kinek mi.

Nalunk ballagasra szokas ajandekozni, szoval en elegge szegyellnem magam, ha ez nalunk kimaradna.


De olvastam mar itt gyakorin, hogy sokaknal nem szokas, max egy csokor virag es ennyi. Ha ti ilyen csalad vagytok, akkor gondolom neked nem gaz.

tegnapelőtt 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
24%
Szarhazi
tegnapelőtt 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
26%
Manapság már minimum egy autót kell venni általános iskolai ballagásra. Röhej. Régen senkinek nem vettek semmit. Mivel nem olyan baromi nagy teljesítmény kijárni a 8 általánost, amivel utána kb. gyári munkásnak mehetsz el. Gyerekek is félre vannak vezetve, hogy el van hitetve velük ők az élet császárai, hogy megvan a 8 osztály. Mi anno tudtuk, hogy ez egy semmi és most kezdünk el igazán tanulni. Szóval szerintem nem gond, hogy nem vettél semmit.
tegnapelőtt 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nem volt pénzünk, de egy tábla csokit vagy egy virágot azért kaptam. Nem nehezményeztem sosem.
tegnapelőtt 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
80%

"Régen senkinek nem vettek semmit."


Persze a háború után, amikor örültek, hogy nem haltak éhen.

Én 35 éve keptam egy simsont, meg egyik keresztszülötöl egy használt multimétert, mert tudta, hogy érdekel az elektronika.

Mindkettönek egyformán örültem gyerek fejjel.


Nem az a lényeg, hogy milyen értékben kap, hanem hogy örüljön neki. És nem azon kelljen szégyenkezni, hogy a haverok mind kaptak, neki meg még annyit sem mondtak, hogy "húzd meg"...

tegnapelőtt 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!