Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1,5éves elmúlt a gyerekem.Már...

1,5éves elmúlt a gyerekem.Már nem csatos bodyt adok rá,hanem pólókat.Így viszont nem fogja a pelenkát semmi a nadrágban és csúnyán csüng már akár egy óra után is a pisis pelus a feneken. Babylove, és Libero pelenkat használ.Melyik pelus tart jobban?

Figyelt kérdés
jún. 26. 16:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Adj rà bodyt. 🤷🏻‍♀️
jún. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
78%

Kíváncsi lennék, hogy az én válaszom miért nem hasznos 🤣🤣

Valaki ellen elkövettek valami halálos bűnt mert rahuzok a pelenkara neki gatyót?🤣🤣


4

jún. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy rövidgatya, de egy leggings se tartja úgy, mint egy body.

Lányom egy félórás pelenkában már kőműves dekoltázst villantott, ha csak gatya volt rajta.

A pelenkáskor végéig bodyt hordott.

Az öccse mosható pelenkás volt, na annak tényleg nem kellett tartás, ő 4 hónaposan is pólókat viselt nyáron.

jún. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
71%
#7 nem a kor számít, hanem a magasság. Az én lányom októberben lesz 3, de 104-110es ruhakat hord. Nem sok helyen van ekkora body, nyilván van, de nem ez a jellemző.
jún. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nincs olyan eldobható, ami jobban tart.

Bugyipelust legalább az enyémek nem szedték szét, de lóg az is.

Én body-t adtam szobatisztaságig de ha meleg volt, nem adtam se body-t se pólót, csak a pelus volt otthonra.

jún. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!