Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mire fel ez a gyenge érv a...

Mire fel ez a gyenge érv a Csenger keresztnév ellen?

Figyelt kérdés

Így szeretnénk elnevezni a fiúnkat. Eddig mindenki (ketten) avval próbál lebeszélni, hogy településről nem célszerű elnevezni valakit, mert úgyis mindenkinek a település jutna eszébe róla.


Kérdem én, akkor mi a helyzet a Gyula, Szabolcs, Imola, Buda nevekkel, amik nagyságrendileg gyakoribbak?


Amikor visszakérdezek, a reakció: "hát, az más". Valaki meg tudná tölteni értelemmel az ellenérvet?


A másik meg, hogy az átlag, földrajzból (is) teljesen zokni magyar valószínűleg az életében nem hallott még a román határ menti kisvárosról...


jún. 19. 12:11
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%

#20 A kérdező egyetlen hibát vétett a két hozzászólásában, rögtön az első mondatban.


Értem én, hogy a primitív magyar néplélek nagyítóval keresi a hibát az ellenvéleményben (amit elviselni nem képes), de ne beszéljünk ostobaságokat.

jún. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
77%
Szia Kérdező, megtaláltad a másik accodat? :)
jún. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!