Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák!Ti 4 gyerek mellett...

Anyukák!Ti 4 gyerek mellett tudtok dolgozni vagy sem?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor részmunkaidőben vagy teljes állásban?
jún. 11. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Levegőt venni sem. 😅
jún. 12. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Kolléganőm 4 órában dolgozik, részmunkaidőben. A férje home office, rugalmas beosztás, így tudják menedzselni a 4 gyereket. Mind iskoláskorú már.
jún. 12. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

8 órában simán.

Igaz nem én, hanem a szomszéd barátnőm.

Igaz, ő akkor ment vissza, amikor a legkisebb elkezdte a sulit.

jún. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

a fogorvosomnak négy gyereke van, és a lakóhelyüktől 70 km a rendelő...

Van pedagógus ismerős is négy gyerekkel,gyógytornász vállalkozó ügyfelemnek öt gyereke van. Nincs olyan sokgyerekes ismerősöm, aki nem dolgozik 40 órát, kivéve, ahol még ovis kor alatti van.

jún. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Részmunkaidőben dolgozom pedagógusként, heti 3 napon vagyok bent. A férjem 8 órázik, de ha beteg valamelyik gyerek, tud homeofficeból dolgozni.

Nagyszülők dolgoznak, így hézköznapokon ritkán van alkalmuk besegíteni beteg gyerek esetén, de volt már rá példa, hogy az apósom ment homeofficeba. Így megoldható volt, hogy én az elmúlt évben csak egy napot hiányoztam a munkából.

Teljes állásban nem szeretnék dolgozni, max. 6 órás állást vállalnék, de azt is csak akkor, ha van lehetőségem olykor homeofficeban dolgozni. Amúgy a legkisebb 1 éves korában álltam munkába.

jún. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szomszédomnak 6 gyereke van, a legnagyobb már dolgozik de még velük él, a legkisebb 2 éves.

Anyuka 6 órában dolgozik.

Nagymama hordja a kisebbeket bölcsibe, oviba, ha betegek ő marad velük otthon. Apuka főállásban dolgozik.

Nekem 2 van, egy bölcsis egy sulis de néha így is szanaszét vagyok. Annyival könnyebb hogy itthonról dolgozom férjemmel közös vállalkozásunk van de ez mellett mezőgazdasággal is foglalkozunk nagy területen.

Nagyi nálunk is sokszor be szokott segíteni főleg mezőgazdasági szezonban

jún. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16%
0 gyerek mellett sem dolgozom:) ez a szegények hobbija csak.
jún. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ugyan csak 3 van de rendes 8 órás munkám van.

A két iskolás egyedül jár iskolába, egyedül a kicsit kell hozni-vinni bölcsibe.

Egyedül vagyok velük, muszáj volt ezt így alakítani, viszont pont emiatt elég önállóak :)

jún. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!