Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Én vagyok a túlféltő ha nem...

Én vagyok a túlféltő ha nem engedem a gyermekem bele a 30 foknál hűvösebb medencébe?

Figyelt kérdés

Május végén feltöltöttük a medencét. Van egy 7 éves kislányom aki már többször hisztizett, hogy bele akar menni a medencébe. Viszont én megmondtam neki, hogy amíg nem lesz 30 fokos ne is álmodjon róla mert megfázik. Valamelyik nap amikor egész nap égetett a nap, meg a víz teteje már meleg volt akkor nagyon kiverte a hisztit, de nem értette meg, hogy a víz teteje hiába 28 fokos már, az alja még 20 fokos kb, úgyhogy természetesen nem engedtem neki. Jelenleg, ahogy áll az időjárás itt még nem mostanában lesz fürdés. Most a teteje is visszahűlt 22 fokra, úgyhogy minimum 2 hét kell neki ha jó idő lesz.


Az apja szerint túl féltem. Szerintetek ez igaz? Egyik óvodatársának az anyja is azt mondja, hogy túl féltem mert, hogy ők már a 20 fokos vízbe is bele engedik és még sincs semmi baja. Csak az a baj ezzel, hogy én a 7 év alatt annyit szenvedtem vele már itthon táppénzen, hogy nekem ebből elegem van. Én már nem akarok táppénzen lenni vele. Pénteken ballag, megmondtam neki, hogy 2 fokot elengedek a 30-ból. De még ez is messze van, mert most nagyon nem úgy áll itt észak-kelet Magyarországon az idő.



jún. 5. 10:30
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
33%

Nektek emberek van otthon medencétek? Mert szerintem az itt válaszolóknak nincs.

Mi pont azért mert nincs még olyan idő, fel sem töltöttük idén. Majd.

A medence ilyen idő mellett nem hogy 30 fokos de még 25 sincs. Csak azért mert a tetején a víz egyszer 28 fok volt.

Ma reggel is 8 fok volt a hőmérséklet. Hát mitől lenne a medence vize meleg? Akkor lesz jó ha nem ilyen ma 25 fok holnap 15 fok van idő van. Ha tartósan megjön a meleg.

Szóval kérdező, nincs még medencézős idő. Remèljük 2 hét múlva már az lesz.

jún. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező másik accountról bevédte magát 😂
jún. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
19%

Nem, én tényleg nem a kérdező vagyok.

Egyszerűen nekünk már vagy 20 éve van medencénk.

És sajnos ez az idő legalább is Baranyàban még nem otthoni medencében fürdős. Volt olyan év mikor májusban már fürödtünk, de mondom most még a mienk nincs feltöltve pont ezért. Pedig napelemes vízmelegítőnk is van hozzá. És a tesóméknak is van medencéje aki bírja és igényli a hideg vizet, de még ő sem töltötte fel. Majd a héten tervezi.

Szóval akinek van otthoni medencéje, az érti miről beszélek. Gondolom 22-es neked nincs.

jún. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
81%

Csak az a baj ezzel, hogy én a 7 év alatt annyit szenvedtem vele már itthon táppénzen, hogy nekem ebből elegem van.

Hát pont azert mert ha mindentől is véded, akkor lassan fejlodik az immun rendszere.

Igazad van 23, senki másnak nincs medencéje...

Hétvégén 20 fok közelében sem volt a tenger vize, de dugig volt emberekkel, ti meg kb vizmelegitobe akartok furdeni...

jún. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a medence vize 30 fokos lett akkor már semmi kedvünk nem volt belemenni. Az túl meleg. 20-25 fok között volt kellemes.
jún. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
96%
Ma pl. marha meleg van, engedd szegény gyereket megmártozni.
jún. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
#26 Ha nem esik az eső akkor ma megmártózik ballagó után :)
jún. 7. 16:14
 28/36 anonim ***** válasza:
95%
Rendes vagy, kérdező :)
jún. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 ctrl-alt-del válasza:
100%
30 fokos víz már majdnem termál 🙂 23 foktól teljesen jó, nálunk ettől kezd medencézni a gyerek 🙂
jún. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Megmártózott, ráadásul már a nap is lement mikor belement. Szóval egy szavatok nem lehet.
jún. 7. 22:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!