Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ottalvós buli barátnál/barátnő...

Ottalvós buli barátnál/barátnőnél fulladt már botrányba?

Figyelt kérdés

Történt már olyan, hogy a gyereketek elment-elengedtétek az iskolás barátjához amolyan ottalvós buliba (ezek ugye alsós kortól kezdődnek amikor hétvégén 1-1 éjszakát ott alszik, ha jóba vannak a gyerekek), aztán valami balhé lett a vége, összeveszés a vendéglátó szülőkkel, vagy a gyerekkel, emiatt esetleg többet nem ment, vagy hazazavarták? Vagy fordítva, esetleg hozzátok jött vendég gyerek és ti tettétek ki?

Ha volt példa, hogy történt, mi történt?

A kérdés tehát: torkollott már balhéba ottalvós éjszakázás valakinél?



jún. 1. 10:58
 1/2 anonim válasza:
40%
nálam még nem volt ilyen. de mondjuk az attól függ hány éves gyerekről van szó, mert ha 12-14 akkor szerintem nem kell féltened akkor ott nem lesz semmi, ha 6 alatt van akkor már kicsit nehezebb a kérdés mert a 6 év alattiak mindenen össze tudnak veszni és annak nem mindig jó a vége. szerintem a kicsit idősebbek, 16 év körüliek se olyan udvariatlanok hogy a vendéglátók kitegyék. Nem tudom milyen példára gondolsz de szerintem nem lesz baj
jún. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Alap, hogy haza nem zavarok egy OTTALVÓS - ergo éjszaka van - buliról senkit, de ha felesel velem, nem tartja be a nálunk lévő szabályokat, generálja a balhét, cigizik (ezt nem tűröm el a lakásomban), akkor többet nem jön.
jún. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!