Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elsőszülött kisgyerek általába...

Elsőszülött kisgyerek általában tényleg az ellenkező nemű szülőre hasonlít?

Figyelt kérdés

Nektek bevált ez a teória?

Nálunk egyelőre igen, kisfiam rám hasonlít nagyon (2 éves), én felnőtt nőként is inkább apukámra, párom pedig anyósomra. Persze csak külsőre gondolok most.

Nálatok hogy van? :)


máj. 27. 14:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A lányom totál úgy néz ki, mint amilyen én voltam babakoromban, az apjából eddig nem sok mindent fedeztünk fel benne, bár még csak 3 hónapos.
máj. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Az elsőszülött 10 eves lányom kiköpött úgy néz ki, mint én néztem ki 10 évesen.

A fiam pedig tiszta apja.

máj. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nálunk nem. Az idősebb lány rám (anya) hasonlít, a kisebbik fiú meg az apjára inkább.
máj. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A nagyobbik lány, az apjára hasonlít, a kisebb fiú, ő pedig inkább rám. Legalábbis első ránézésre mindenki ezt mondja. A vicc, hogy egymásra annyira hasonlítanak, hogy mikor a lányom arcfelismerőt állított be a telefonján zárolásnak, a fiam simán feloldotta, mikor ránézett. :D
máj. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Első szülött fiam születése óta 100%ban az apjára hasonlít. 4 éves és most is. Felnőtt korára is, meg az összes osszehasonlitott képeken is.
máj. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Egy lányunk van. Tiszta apja...és a húgom. A bőre, az ujjai.. tiszta húgom. Az én bőröm és az ujjaim teljesen mások.

Ilyen a genetika.

máj. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"Elsőszülött kisgyerek általában tényleg az ellenkező nemű szülőre hasonlít?"


Persze.

Kivéve azokat az eseteket, amikor az egyező nemű szülőre hasonlít.

De egyik sem baj.

Az a baj, ha a postásra vagy a szomszédra hasonlít.

máj. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Első lányom külsőre tiszta apja (előző kapcsolatomból van, az exem az anyjára hasonlít).

Habitusra inkább én, bár a viselkedésében, szokásaiban sokszor az öcsémet vélem felfedezni, na ennek nem örülök 🤣


Második lányom tiszta én, ezt még az anyám és a családtagjaim is igazolták. (Bár anyósom ágáról is van hasonlóság.)


Harmadik lányom tiszta apja, ő inkább az após-féle vonalra hasonlít.


Most várjuk a kisfiunkat. Kíváncsi leszek, ő kire fog hasonlítani 😊

jún. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!