Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 50 eves ferfi aki gyereket...

50 eves ferfi aki gyereket vallal fiatal notol az felelotlen?

Figyelt kérdés
máj. 4. 20:03
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
51%

28, a pénz csak az egyik fele a dolognak.


Biztos nagyon örülni fog a 16 éves kamasz gyereked, hogy 70 éves apja van. A fiatal kora meg azzal menjen majd el, hogy a lerokkanóban lévő, 80 éves apjával foglalkozzon kötelességtudatból, ha él majd még egyáltalán.


Rendben, hogy nektek apakomplexusotok van, de ezt ráterhelni egy gyerekre is....

máj. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
51%
Mondjuk a 28-asról az is sok dolgot elmond, hogy harminc évesen már a harmadik házasságát éli. Láthatóan nem százas nála valami....
máj. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
26%
31# az nem apakomplexus, hogy sokan érett gondolkodású férfit választanak, nem egy agyilag gyereket, mert ők maguk is érettek, de ti ezt úgyse értitek meg soha, csak kopkodtok dedos módra. :)
máj. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
30%

33-as, érdekes, az én férjem 30 évesen is érett gondolkodású volt és most 35 évesen is az, két gyerek apjaként. Ahogy a barátnőim férjei is, meg a férfi rokonaim is.


Az, hogy te kétszer is agyilag gyerek férjet választottál, téged jellemez. Hisz te akartad őket a nagyon érett eszeddel. :D

máj. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
39%
33# nem az vagyok, aki többször házasodott, nem egyetlen ember van a világon, aki idősebb férjet választott, te nagyon buta. Én az a hozzászóló vagyok, aki korábban írt, 25 éves nő 48 éves ferjjel, fél éves gyerekkel. Amúgy arról, amit írtál, annyit, hogy hozzátok mérve, lehet, érettek, de amúgy nézzük már meg a mai 20-30as "férfi" korosztályt, te jó ég...mondjuk te meg biztos az a típus vagy, aki minimum 30 éves koráig "élni" akart, te magad se nősz fel soha, azért gondolod, hogy a férjed érett.
máj. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
0%
És még valami: jössz majd azzal, hogy nincs igazam, nem ismerlek titeket, blablabla. Erről csak annyit, hogy nyugodtan ki lehet kérni magadnak, hogy hülyeség, amit írok, de te kezdted azzal primitív módon, hogy egy 40-50 év melletti fitt pasit venembernek állítottál be, aki meg belé szerelmes, azt beteg apakomplexusosnak...ha semmit se tudsz a való világról, kussolj inkább, többségetek azt se tudja, mit jelent az apakomplexus. Nekem pl világéletemben nagyon nagyon jó kapcsolatom volt az apukammal, apakomplexusa max annak van, akinek hiányzik a jó apakep. Jó reggelt. Leszel szíves befogni a plasztikazott pofádat, és nem sértegetni tisztességes embereket, főleg nem abba beleszólni, ki vállalhat gyereket, és ki nem, mert SEMMI. KOZOD. HOZZA. te nagyon érett csitri. 35os voltam. Szép napot.
máj. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
28%
az évek miatt lehetne azt mondani, mert mire a gyereke harminc éves lesz, ő már 80. de amúgy mi közünk van hozzá? a társadalmi normák, kipolgári konvenciók csak gúzsba kötnek.
máj. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
37%
Felelőtlen és önző.
máj. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
31%

"nyugodtan ki lehet kérni magadnak, hogy hülyeség, amit írok, de te kezdted azzal primitív módon, hogy egy 40-50 év melletti fitt pasit venembernek állítottál be"


Tényleg hülyeség 🤣🤣🤣 Én bizony 18 éves korom óta dolgozom tanulás mellett, ahogy az éretlen férjem is, hogy megalapozzuk az életünket, és nem vagyok plasztikázott, 30 éves koromig kiélős típus, ennyi idősen már megvolt az első gyerekem is 🤣


"te kezdted azzal primitív módon, hogy egy 40-50 év melletti fitt pasit venembernek állítottál be"


Nem állítottam be senkit vénembernek, ezt is csak belemagyarázod, hogy támadhass, azt írtam, az 50 éves bizony 50 éves, akárhogy néz ki, és a gyerekvállaláshoz már idős, ahogy szerintem 25-30 évesekhez is, de magyarázzátok meg nyugodtan magatoknak, hogy normális dolog apátok korú férfival összejönni és vele gyereket vállalni úgy, hogy a gyereketek tizenéves korára már nyugdíjas korú lesz. Minden 20 éves 65-70 éves apát szeretne ;)

máj. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
70%
Teljesen ideális kor a gyerekvállalásra. Átlag magyar férfi ereje teljében megy nyugdíjba 65 évesen, a nyugdíjából nem győzi majd venni a kamasz gyereknek az ájfónokat, és vár még rá 30 egészséges életév.
máj. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!