Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 50 eves ferfi aki gyereket...

50 eves ferfi aki gyereket vallal fiatal notol az felelotlen?

Figyelt kérdés
máj. 4. 20:03
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
40%
20# te is meghalhatsz bármikor. Ma is. Üdv a való világban. Baromi nagy tiszteletlenség valakit már éltében temetni.
máj. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
37%
Akkor egy 50 éves nőnek sem felelőtlenség gyereket szülni?
máj. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
15%
22, de az, nem is szül az 50-es nők 99 %-a, míg 50-es pasik közül több csinál gyereket
máj. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
46%
De akkor annak az 1%nak nem feleletlőnség ugye?
máj. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
29%
Az 50es férfiak 99%a nagypapa.
máj. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
15%

24, hányszor írjam le, hogy az.

Egy celeb se fog tovább élni attól hogy celeb, így de tőle is az. Max. az anyagiakon nem kell aggódnia.

máj. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim válasza:
31%

Én nem tudom, de személy szerint én már 40 felett sem vállalnék gyereket, nem hogy 50 évesen

Mert már olyan korban van ilyenkor az ember, amikor csak magára próbálna figyelni meg stb

Szóval nem tanácsos ilyen korban már gyereket vállalni én szerintem

máj. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
21%

Nem, nem az.

Párom 54 évesen lett apa az első közös gyermekünk által, én 33 évesen szültem. Most 3 éves a fiunk. Gondolkodunk még egyben, de ezt már a sorsra bízzuk, nem próbálkozunk célzottan. Imádja a gyereket és nagyon jó apja is neki.

Egyébként van biztosítása nekem is és neki is (károgók miatt mondom). Piacképes végzettségünk van, nem döntene nyomorba ha esetleg valamelyikünkkel történne valami. 2 rossz házasságon vagyok túl amiket korombeliekkel kötöttem korábban, soha többé.

máj. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
36%

"nem döntene nyomorba ha esetleg valamelyikünkkel történne valami"

Igazán nagy lehet a szerelem. 🤦

Engem nem anyagilag döntene nyomorba, ha az 1 évvel idősebb férjem meghalna.

máj. 7. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
26%

29-es: vagy a szövegértéseddel van baj, vagy csak kötözködni akarsz minden áron.

A "nem döntene nyomorba ha esetleg valamelyikünkkel történne valami" egyértelmüen ARRA vonatkozik, amit többen írtak, hogy ha az idösebb férj meghalna, akkor miböl neveli fel a feleség a gyereket!

máj. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!