Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 50 eves ferfi aki gyereket...

50 eves ferfi aki gyereket vallal fiatal notol az felelotlen?

Figyelt kérdés
máj. 4. 20:03
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
65%

"Nem minden férfi olyan toketlen és lepukkant, hogy csak korabeli nők számára lehet vonzó és jövendőbeli férj, apa"


Blablabla, nyomjàtok ezt a magatok mentegetésére. Amúgy meg nem normális dolog 50 évesen gyereket vállalni, ki a tököm akar 20 évesen 70 éves szülőt....????


Egy 50 éves, bármilyen fitt, 50 éves marad akkor is. És 70 évesen meg annyi lesz, a kor hátrányaival együtt.

máj. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
74%

8, egyrészt nem tudsz számolni. A férjed nem 50 feletti lett apa, ha most 47 és 4 éves a gyerek, azaz nem is neked szól a kérdés. 😅

Másrészt:

"Nem minden férfi olyan toketlen és lepukkant, hogy csak korabeli nők számára lehet vonzó "

Ez meg is fordítható ám! Te nem találtál magadhoz korban közelebb állót, csak egy idősebbet, akinél bónusz, hogy fiatalabb vagy. ;)

Egyébként pont ugyanannyira leszel te vénasszony 47 évesen, mint az osztálytársai. Normális esetben semennyire, mert egy 47 éves nő még nem vén.

máj. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
10%
Jajj nagyon nyomjatok, hogy gáz idősebb pasival lenni..akkor en mondjam, hogy a mai fiatal pasik fejben annyira eretlenek, hogy azok a nők, akik nem idősebb párt választanak, szintén egy gyerek szintjén rekedtek meg? Ugye milyen undorító, degradalo, általánosító, belepofazos, bicskanyitogató hozzáállás ez? Pont annyira nincs közöm ahhoz, hogy neked milyen idős a párod, mint neked az enyémhez, pedig én meg így látom a mai világot. :)
máj. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
70%

"azok a nők, akik nem idősebb párt választanak, szintén egy gyerek szintjén rekedtek meg?"


Nem a párod korán múlik, hogy mennyire vagy érett, és erre TE vagy a legjobb példa, hisz egy fikarcnyival se lettél érettebb attól, hogy nálad jóval idősebb a férjed. ;)

Olyan vehemenciával válaszolgatsz, mint egy túlkoros tini.

Látszik, hogy téged bánt igazán és nem tudod elengedni a füled mellett mások véleményét, mert belül érzed, hogy igaz.

Nem kell újabb kirohanás, nem olvasom el.

máj. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
12%
14# engem nem bánt, de ugyanúgy, ahogy te is, én is leirhatom a véleményem, azt meg, hogy mások milyen vehemensen írnak itt, hagyjuk is :D szánalmas vagy. Tudod, nem mellette váltam erettebbe, én mindig is százszor érettebb voltam a koromnal (ezt nem én találtam ki:)), viszont te még mindig gyerek vagy a sztereotipikus gondolkodasoddal.
máj. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
25%
Ha van pénze rá, hogy pótolja a korából adódó hiányosságokat és a kockázatokat, akkor alapvetően nem. Az más kérdés, hogy mennyi esélye van rá, hogy ez a kapcsolat egy gyerek életéhez mérten is tartósan jó marad.
máj. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
28%
Nem gazdag a férjem, sőt...nem csak a pénze miatt lehet szeretni egy idősebb embert (sem).
máj. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
0%

#17: Gondolom nekem szól. Ne legyünk már naivak. XXI. században élünk, pénzből élünk. Igenis ennyi idősen fel kell készülni rá, hogy anyagilag hogyan lesz biztosítva annak a gyereknek a jövője.

Nem csak olyan szempontból, hogy mi lesz, ha nyugdíjba megy a papa, hanem mi van, ha kiesik a munkából hosszabb-rövidebb időre, betegség, halál stb. Ezeknek mind nő a kockázata drasztikusan. Másik oldalról pedig, amit korából adódóan nem tud majd megadni, arra pénz kell. Pl. hogy a gyerek a világ fejlődésével lépést tudjon tartani minden téren.

Szeretért nem adnak okostelefont a boltban.


#16

máj. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
68%
Eleve nem értem, minek az ilyen hergelo, egymásnak uszító kérdések. Mint ebben a témában is, mindenkinek megvan mindenről a véleménye, de nem értem, miért jó bárkinek beleszólni más életébe. Ha neked nem kell idősebb pasi, legyél fiatallal. Ha valakinek nem kell fiatal, legyen idősebbel. Bocs, de nekem olyan mindegy, Jóska Pista, meg Kiss Mariska kivel van. Arra lenne ez az oldal, hogy fontos kérdésekben adjunk hasznos válaszokat, nem hogy az unatkozó anyukák veszekedjenek. Szánalmas.
máj. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
61%
Kb.meghal mire leérettségizek a gyerek, de neeem, hogy lenne már felelőtlen?
máj. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!