Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Piroska név tényleg öreg nénis?

Piroska név tényleg öreg nénis?

Figyelt kérdés
Piroska név nagyon tetszik és sok gyakoristól olvastam, hogy ők ezt csak öreg néniken tudják elképzelni meg hogy egy kisbabának nem való, mert túl felnőttes név. Valóban így van? Manapság mennyire vállalható ez a név?Beceneveket tudtok mondani?

ápr. 16. 00:03
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
81%
13. Ez szimplán azért van, mert a gyerekek szemetek/ nincsenek megnevelve. Szinte bármelyik nevet lehet csúfolni, és ez nem is az oviban merül ki. Vannak egyének akik még a gimire sem tudnak ebből kinőni.
ápr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
20%
Bárkit ismertem, akit így hívnak, más néven hívatta magát, annyira utálta a nevét. Én ezt tapasztaltam.
ápr. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
55%

"sok gyakoristól olvastam, hogy ők ezt csak öreg néniken tudják elképzelni"


Ennél kiválóbb érvet nem is lehet felhozni amellett, hogy valaki Piroskának keresztelje el a születendő lányát. Fontos: az ócska prolik véleményével szinte minden esetben szembe kell helyezkednünk.


Egyébként eddig bennem is hasonló érzés volt (ettől függetlenül eszembe sem jutott volna bárkit emiatt eltántorítani a kinézett névtől), de nemrégiben jött egy Piroska nevű nő a munkahelyemre. Kb. 40 körül van, de ilyen formás feneket még sosem láttam (és arcra is aranyos).

jún. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!