Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1 eves fotózásra megyünk a...

1 eves fotózásra megyünk a gyermekkel. Szülőknek mit kell felvenni? A gyereken ing lesz. Én egy sima fehér garbora gondoltam farmerrel. A párom is inget vesz fel. Igazából nekem a gyerek a lényeg,mi max pár kép erejéig beulunk mellé.

Figyelt kérdés
2023. dec. 5. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Bármit, amiben jól érzed magad. Én garbót nem húznék, szerintem az nem mutat olyan jól képen. Legalábbis én jobban nézek ki, ha látszik a nyakam.
2023. dec. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Attól is függ, hogy milyen a műterem berendezése. Egy elegáns műtermi dekorban hülyén néz ki a hétköznapi utcai viselet. És fordítva is igaz, egy hétköznapi dekorban az estélyi szintén hülyén néz ki.
2023. dec. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Ha a gyereken fehér felsőrész van, nem fehéret vennék, hogy ha egymás mögé kerültök, ne olvadjon egybe.
2023. dec. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Olyan ruhát "kell" felvenni, amit szeretnél nézegetni a fotókon.
2023. dec. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi minden fotózásra eddig hasonló árnyalatú, stílusú ruhákat vettünk fel. Pl a fiamon az egy éves műtermi fotózáson egy barna farmer volt, kék ing, fehér póló, rajtam egy barna egyberuha, férjemen barna póló. A 2évesen a kék szín volt a domináns. Szabadtéren voltunk, ahhoz öltöztünk, nem kisestélyibe.
2023. dec. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Fotos vagyok.

A szep ruha RENGETEGET jelent a kepen.

Teljesen jo egy feher felso ( ne garbo !) es farmer, csak ne ussetek el egymastol nagyon szinben.


En direkt tartok plusz ruhakat a studioban, mert hihetetlen, hogy mikbe oda nem allitanak emberek fotozasra, aztan meg csodalkoznak, hogy nem all ossze a kep.

2023. dec. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!