Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért zavar másokat ha a...

Miért zavar másokat ha a gyerekemre költök ?

Figyelt kérdés

A kérdésem költői, de tényleg nem tudom hova tenni.


Több ismerősnél vettem azt észre hogy konkrétan zavarja az, ha a gyerekeimre költök.


Egy példa:

Én a gyerekeimnek külföldi tábort is nézek, így idegen nyelvet is beszélnek, sőt élvezik, lányom már türelmetlenül várja hogy 3 hét múlva 1 hetet az alpokban lovagolhasson.


Ez tudom pénz, lehetne irígység tárgya, és akkor ott az ellenélda hogy aki utoljára emiatt beszólt, 12 millió forintért vett új autót, mert az tetszett neki.

Ez alapján joggal feltételezhetem ha venne egy olyat amivel én járok, akkor maradna 7 millió forintja, abból 25x mehetne az ő lánya is lovagolni az alpokba, ha kamatoztatja államkincstárban akkor csak a kamatból 4x mehetne, úgy hogy a tőkéhez nem nyúl, tehát a pénz nem lehet akadály..


Akkor miért zavarja őket ??


2023. máj. 23. 07:53
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Jaj 17 es hagyjuk màr ezt, ès ha màsnak nincs vagy kevesebb van akkor ô mèlyen hallgasson ,? sôt ha kèrdezik inkàbb hazudjon vagy tereljen nehogy a csórobb kis lelkèt megbàntsa? Persze.:)

Amugy meg de, ez irigysèg erre jobb szó nincs . Mindenkinek àll a zàszló nem irigykedni kell

2023. máj. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
83%

Anyám ilyen a környezetemben

Most jobban állunk anyagilag mint fél éve,és igen van,hogy többet veszünk olyan dolgokat amiket eddig nem

Jön a megjegyzés,hogy minek az?

Vettünk új autót,full irigyek,pedig nem ujjonan vettük,csak jobb mint ami előtte volt

Folyamatosan leszarozzak apámmal együtt.

Azt beszélik,hogy pénzed van nem is jössz ide látogatóba.

Ne törődj velük kérdező,csak irigyek és igen,én is szoktam dicsekedni,főleg tesómnak(O és a férje gazdagok,folyamatosan azt hallgatom tőlük,hogy eppen hova mennek nyaralni egy évben vagy négyszer mennek hosszabb utakra)és igenis jól esik dicsekedni,hogy végre én is megengedhetek dolgokat magamnak akinek ez nem tetszik az szép szóval is kinyalhatja

2023. máj. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!