Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért zavar másokat ha a...

Miért zavar másokat ha a gyerekemre költök ?

Figyelt kérdés

A kérdésem költői, de tényleg nem tudom hova tenni.


Több ismerősnél vettem azt észre hogy konkrétan zavarja az, ha a gyerekeimre költök.


Egy példa:

Én a gyerekeimnek külföldi tábort is nézek, így idegen nyelvet is beszélnek, sőt élvezik, lányom már türelmetlenül várja hogy 3 hét múlva 1 hetet az alpokban lovagolhasson.


Ez tudom pénz, lehetne irígység tárgya, és akkor ott az ellenélda hogy aki utoljára emiatt beszólt, 12 millió forintért vett új autót, mert az tetszett neki.

Ez alapján joggal feltételezhetem ha venne egy olyat amivel én járok, akkor maradna 7 millió forintja, abból 25x mehetne az ő lánya is lovagolni az alpokba, ha kamatoztatja államkincstárban akkor csak a kamatból 4x mehetne, úgy hogy a tőkéhez nem nyúl, tehát a pénz nem lehet akadály..


Akkor miért zavarja őket ??


2023. máj. 23. 07:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Mert dicsekszel vele. Ahogy itt is.
2023. máj. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
1: ok, ha megkérdezi hogy hol fog nyaralni a gyerek akkor mit kell válaszolnom ilyen esetben hogy ne zavarja ?
2023. máj. 23. 07:56
 3/22 anonim ***** válasza:
86%
Röviden tömören és nem fennhangon.
2023. máj. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

nincs fennhang, mit tudnék fennhangon mondani azon hogy itthon 90ezer a díj, ott 457 eur , tehát további 83e ft-ot sikerült 1 év alatt félre tenni ?


Mindezt olyan ember előtt aki az új kocsija mellett áll éppen.

2023. máj. 23. 08:00
 5/22 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen infókat nem kell másokkal közölni. Ha kérdik mennyibe kerül, azt kell mondani, ki lett fizetve. Kész.
2023. máj. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%
Mert a kérdésed is bizonyítja, hogy erről szól nálad minden.
2023. máj. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%
Gondolom azért, mert ugyanúgy adod elő a dolgot, mint most. Fölényeskedve, okoskodva.
2023. máj. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
81%
Az írásképed alapján kötve hiszem hogy a lányod az Alpokban lovagol.
2023. máj. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
33%
Ha ezt majd megvalósítod 5 gyerekkel is, mint mi, na majd akkor írd ki újra a kérdést
2023. máj. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%

Mert az ember két dologra büszke nagyon, ahogy a gyerekével és ahogy a pénzével bánik. Ők mindkettőben ellentétes véleményen vannak, van ilyen. Nem mindenki ilyen. Ha Alpok hegymászós vagy később sítábor lenne, én mèg meg is kérdezném, milyen, hàtha megy az enyém is jövőre. ..de alpokos lovaglás? Hegyre lóval? Egyàltalán miért ott?? Szerintem csak értelmetlennek látják, mintha magastátrába küldenéd búvárkodni egy medencébe:)


Egyébként ez nem a mi színvonalunk, de havi 100 megy kb a gyerek “programjaira”, hetente egy két drágább program, és havi 50 a máshol kajálására. Nekem fontos, hogy mindenféle ételt ismerjen, és mindenfélét átéljen, sokba kerül. De mondjuk van használt ruhája is, meg használt társasai, mert arra nem költök szívesen. A többiek nyilván nem így vannak vele, engem is megszólnak. Mellé ők dohányoznak, isznak néha, konditermet fizetnek meg benzint, amiket én tartok hülyeségnek(főváros), de èn nem szólok, max felhúzom a szemöldököm. Nálad pl tuti megkérdezném miért jobb a hegyekben lovagolni, mint síkságon

2023. máj. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!