Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy kell ezt a kocsit két...

Hogy kell ezt a kocsit két irányból tolhatossá tenni? Lent link

Figyelt kérdés

[link]

Elvileg lehet,de mi nem jöttünk rá. Ha nem jövünk rá,bemegyünk a boltba s megkérdezzük... csak kicsit messze van,ezért kérem a segitségeteket.

(Top rider b vmi a neve)


2010. okt. 1. 16:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nincs a tolokar vegenel, ahol csatlakozik a kocsihoz egy egy gomb mindket oldalon? Valahol ott lesz a titok nyitja:)
2010. okt. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a kocsit, de szerintem ha a tolókaron azt a fehér "bigyulát" magatok felé húzzátok, vagy megnyomjátok, akkor át lehet billenteni a másik oldalra.

Remélem lesz aki ténylegesen is segíteni tud, de szerintem tutti azzal kell valamit csinálni.

2010. okt. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nézzétek meg a 3. és az 5. képet! Nem a tolókar van átfordítva, hanem az ülést lehet kétféleképpen feltenni. Tehát, a tolókar nem állítható, csak a sportrészt lehet megfordítani.
2010. okt. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet az ülést megfordítani!!Az fix!!Az ülés huzatán felül és alul van cipzár!!Ki kell cipzárazni!!A kupolát leszeded a vázról és fordítva teszed fel!!Annyi max az első 4-5hónapig a míg a baba nem tud ülni lehet így használni!!Aztán vissza rendezed az egészet!
2010. okt. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
De írj és szívesen lépésről lépésre leírom és akkor velem együtt csinálod!:)
2010. okt. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha minden igaz, Top Rider BS 05 a típus.

Ez egy Peg Perego Pliko klón, biztos hogy nem átfordítható a tolókarja. Szerintem úgy értik a 2 irányból tolhatóságot, hogy a hordozót teheted magaddal szemben, a sportrész meg háttal van. A neten talált képek alapján mózes is tehető rá, akkor az is feléd néz.


Nekünk van átfordítható tolókarú Top Riderünk, de annak teljesen más a kialakítása. Az egész vázszerkezet más egy átfordítós kocsinál.

2010. okt. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én már leírtam hogy kell!!Nyugodtan írj és elmondom!!:):)Nem nehéz!
2010. okt. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Utolsó, de Te is azt mondod, hogy maga a tolókar nem átfordítható, nem?

Akkor egyről beszélünk!

2010. okt. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jól írta már vki fentebb. Kupolát lehet két irányból feltenni meg a lábzsákot, és akkor a babát tudod veled szembe tenni. Addig lehet így használni, míg fekszik csak, mert a háttámlát nem tudod megemelni ugye (mert az lábánál lesz így :))

Barátnőmnek ilyen kocsija volt, elég sokáig használta szembe, amikor a lányát zavarta, hogy nem lát ki, akkor egy vastagabb takarót tett a háta mögé, hogy kicsit megemelje :)

2010. okt. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen igen!!A tolókar fix az ülés fix!!A kupolát leveszed és fordítva rárakod....na meg a huzatot is átcipzározod a lábtartóhoz!!jah és egyértelműen a karfát leveszed!!:)
2010. okt. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!