Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Úgy lett ahogy annak idején...

Úgy lett ahogy annak idején szerettétek volna?

Figyelt kérdés

Fiatal korotokban mikor elképzeltétek előre a gyerekvállalást és tetszett valamelyik fiú/lány név azt adtátok a gyerekeiteknek?

Vagy maradt,hogy a közös megegyezéssel választottatok?

Melyik nevek tetszettek anno és mi lett belőle?


2010. okt. 1. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

Amikor még nem ismertem a férjemet lánynévnek csak az

Emmát tudtam volna elképzelni semmi mást. aztán megismertem a férjemet és ő a magyar nevek hive igy lett Kincső

Emesének az unokatesómat hivják de nem ezért lett a kislányom 2. neve hanem mert tetszett...


szóval borult a terv de nem bántam meg.

2010. okt. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lányom születése előtt 6 évvel, már tudtam, hogy Fanni lesz a neve, és ebből akkor sem engedtem volna, ha páromnak nem tetszik. (Mikor találtam a nevet, akkor már együtt voltunk párommal, és nem ellenkezett.) De úgy tartottam igazságosnak, hogy mivel két nevet akartunk adni gyermekünknek mindenképpen, az első nevét ő választotta. Így lett Lara Fanni a most 2 hónapos királylányunk:D
2010. okt. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem hosszú évekig tetszett egy név,de úgy alakult hogy egy ismerösöm "elkérte"(nálam még nem volt aktuális)és én szivesen "adtam"mert édes gesztus volt a csajtól! :) A következő név-szerelmem már a fiamé lett,amit szintén évekig dédelgettem.A kistesó neve pedig a +teszt napján egyöntetüen eldöntetett! :):)egy 2 éves anyukája és33h.kismama
2010. okt. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig Annát szerettem volna adni és így is történt:-)))
2010. okt. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a nagyobbiknak Manuélát szerettem volna.De a család beleszólt,hogy nem tudják megjegyezni,főleg az idősebbek,stb,stb.Így a Gréta Manuéla mellett döntöttünk.A kisebbiket közösen neveztük el Fanni Bíborkának.
2010. okt. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én álmomban nem gondoltam volna,hogy Andrisnak fogják hívni a fiamat,régebben a Kristóf volt a nagy favoritom.

A név apa kérése volt és mivel tudtam,hogy fontos így beleegyeztem.

Állítólag illik rá!:)

Cserébe viszont a 2. baba nevéről én döntök.:)

Ha fiúnk lesz megint,akkor Dávid lesz, ha lány,akkor Noémi.

Utóbbi név 7 éve tetszett meg nagyon,szerencsére a páromnak is bejön.

2010. okt. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

off.


szia forgine!

sikerült a baba?

mondtad hogy drukkoljunk...

2010. okt. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Régebben tetszett a Viktória és a Levente név, most már egyik sem tetszik, nem adnám a gyerekeimnek. Aztán tetszett sokáig a Sára név, de most már azt sem adnám.

A lányom Emese lett. Amikor őt vártuk, ha fiú lett volna, Attila lett volna. Viszont ha most születne fiam, már nem lenne Attila.

Szóval én változok állandóan :)

2010. okt. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem jött össze, a páromat mindkét névtől kirázta a hideg! Sajna nem sikerült meggyőzni, így maradt a kompromisszum.
2010. okt. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem az lett a kislányom neve.Még kislányként elhatároztam,hogy Kitti lesz.Na ezt apa gyorsan leszavazta.Így lett Lotti,amit egy percig sem bánok.De van Kitti cicánk.:)(bár az a helló kittyből ered)
2010. okt. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!