Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a dr punto...

Mi a véleményetek a dr punto cipőkről? Akinek Volt már Szerettétek?

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 29. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia

Nekünk volt, de ilyen (pirosban):

[link]



Nagyon meg voltam vele elégedve, a lányom is szerette. Két méretet vettem ugyanolyanból, mert 3500-ról 2000-re volt leértékelve mérethiány miatt (összevissza 5 pár volt már csak a boltban, szezon végén). Azóta is figyelem és ha látok akciósan, akkor szívesen választom ezt a márkát.

2011. ápr. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Teljesen jok a dr punto cipok es jo arban is szoktak lenni, vagyis ki lehet fogni.

Ajanlom figyelmedbe vateran/teszveszen kivul ezt az oldalt is, ha le van akciozva, akkor gyakran olcsobb, mint a vatera: [link]

Mar rendeltem innen, nagyon gyors volt a folyamat, pontos, a postakoltseg a normal belfoldinek felel meg es van szamla/garancia is.

A dr punto szandalok talpa megfeleloen rugalmas, nem tul kemeny, nem tul puha, enyhen harantemeleses, jol tartja a bokat. A talpbeles bor, a felsoresz belso oldala bor, amivel a baba laba erintkezik, de altalaban nem az egesz felsoresz, ami szandalnal nalunk nem gond, hiszen igy is szellozik.

En egy csatos szandalt vettem, viszonlag magas rusztje van az egyik gyermekemnek, de jo volt ra is es a normat, nem magas rusztu gyermekemre is jo volt ugyanaz a tipus.

2011. ápr. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha tetszik vedd meg, mert nagyon jók a puntó szandik, cipők! A helyedben néznék használtat, mert olcsóbb, és hamar kinövik!
2011. ápr. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak jót írhatok róla. Szuper cipők!
2011. ápr. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!megvettem!
2011. ápr. 29. 20:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!