Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha heteket csúszik a "6...

Ha heteket csúszik a "6 hetes" kontroll, ti várnátok még a nemi élettel, vagy belevágnátok?

Figyelt kérdés

Feltéve, nyilván, ha kedvetek és erőtök is van hozzá. Óvszerrel, hogy tuti ne legyen baj, esetleg?


Pont karácsonykor lesz 6 hetes a babám, az orvosom nyilván nem rendel, január első hetében meg a nagynak még téli szünete lesz, férjem meg már dolgozik akkor, nem tudok elmenni dokihoz. És hát persze, tudom, még csak pár extra hét, nem hal bele senki, de én már kb a szülés másnapjától szívesen nekiestem volna, azóta meg már a falat kaparom :'D Szóval érdekelne, hogy mások, akik hasonló helyzetben voltak (akár a covid alatt, amikor szimplán csak elmaradtak ezek a vizsgálatok) hogy álltatok hozzá a dologhoz?


+ kérdés: kádban fürdés onnantól, hogy már nem vérzik az ember lánya, szintén a fenti helyzetben, mehet vajon orvosi "engedély" nélkül?


2022. dec. 17. 17:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%
10 belülről is látja magát?Elárulom nem a külső sérülések miatt kell várni.Az meg hogy nem vérzik....én volt hogy 4 napig nem véreztem,majd utána megint.Ez így ment 8 hétig.Semmi bajom sem volt,a 6.héten látott orvos.Mondta is,hogy még van seb a méhemen belül,2 hét múlva kontroll.Addigra gyógyult be teljesen.
2022. dec. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem vágnék bele, míg azt nem mondják, hogy nem lehet. Nekünk is rossz volt, most meg veszélyeztetett terhes vagyok és 10 (!) hetes korom óta nem volt szex méhszájon fekvő lepény miatt, de akkor is ki fogom várni a 6 hetet, a férjem is megérti.
2022. dec. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
41%

Behatolás inkább ne legyen, de azon kívül bármi.

Használd a fantáziád :-) ... is.

2022. dec. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
83%
Szülés másnapján hogy "ténykedett" már valaki? A férje bement a kórterembe vagy mi?
2022. dec. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak Krisztike az, a nimfomán anyuka, ne is törődj vele, csak hergeli a népet, nem igaz .
2022. dec. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
59%
14-es, nem mindenki tölt napokat a kòrhàzban. Egyik koleganőm azt mondta, hogy ő egyàltalàn nem vèrzett szülès utàn (nekem mondjuk ez elèggè hihetetlen, a lepèny utàni seb nem múlhatott el annyira hamar), ès màr napokkal szülès utàn együtt voltak.
2022. dec. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kizárt,hogy nem vérzett,ezt te is tudod.Ettől még lehettek együtt,van aki mensi alatt is képes rá.Mikor én szültem is volt egy "indiánlány" aki már ott a budiban csinálta.
2022. dec. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
41%

A kórházból nem másnap jössz haza, hanem minimum 2-3 nap. Olyan még nincs, hogy ne vérezzen valaki, mert a méhlepény egy óriási sebet hagy a méhen... Ez kamu.

Tehát szülés másnapján ha ő nem vérzett sem lehetett...

Na mindegy, az meg egyenesen hányinger, ha valaki annyira nem bír magával, hogy már NAPOKKAL szülés után egyből ráugorjon a brére. 🤢

2022. dec. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!