Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha heteket csúszik a "6...

Ha heteket csúszik a "6 hetes" kontroll, ti várnátok még a nemi élettel, vagy belevágnátok?

Figyelt kérdés

Feltéve, nyilván, ha kedvetek és erőtök is van hozzá. Óvszerrel, hogy tuti ne legyen baj, esetleg?


Pont karácsonykor lesz 6 hetes a babám, az orvosom nyilván nem rendel, január első hetében meg a nagynak még téli szünete lesz, férjem meg már dolgozik akkor, nem tudok elmenni dokihoz. És hát persze, tudom, még csak pár extra hét, nem hal bele senki, de én már kb a szülés másnapjától szívesen nekiestem volna, azóta meg már a falat kaparom :'D Szóval érdekelne, hogy mások, akik hasonló helyzetben voltak (akár a covid alatt, amikor szimplán csak elmaradtak ezek a vizsgálatok) hogy álltatok hozzá a dologhoz?


+ kérdés: kádban fürdés onnantól, hogy már nem vérzik az ember lánya, szintén a fenti helyzetben, mehet vajon orvosi "engedély" nélkül?


2022. dec. 17. 17:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én pontosan 9 héttel szülés után tudtam visszamenni, mi vártunk addig, és én a kádban fürdéssel is, bár nem vagyok nagy fürdés párti, inkább zuhany, ez is hozzátartozik.
2022. dec. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Én várnék, hiszen ha mégsincs rendben valami akkor megintcsak nehézkesen jutsz orvoshoz, ügyeletre ebben az időszakban, meg gondolom ártani se szeretnél magadnak.

Én is vártam nagyon hogy leteljen, de azért mostmár a gyerekért is te felelsz, nem fér bele a kockázat hogy esetleg megint be kell feküdj a kórházba pár napra akár stb...

2022. dec. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
12%
Mi tart vissza, hogy neki ess? Rendezd le, az rajtad is segot valamennyire plusz orgazmust okozhat behatolas nélkül is. Én 7 hétre mentem, szülés masnapjatol tenykedtem neki, de a behatolassal vartunk addig. Aztán még 2 hétig nem ment annyira fájt pedig amúgy szulestol kezdve teljesen jól voltam. De attol nem adtuk fel 😅
2022. dec. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%

Egyik szülés után nem voltam kontrollon (Nem hanyagságból, hanem egyéb okból, ettől függetlenül nyugodtan le lehet pontozni).

Szex az első hat hétben így sem volt, kádban fürdés viszont igen.

2022. dec. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%

Egyik szülésem utàn èn sem voltam kontrollon.. ( szintén nem azért mert nem tartom fontosnak vagy mert lesza..om típus vagyok.)

7 hetet vártunk..

2022. dec. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Mind a 4 alkalommal megvártam a kontrollt.Nem igazán szerettem volna egy olyan ferőzést ami miatt kiveszik a méhemet.
2022. dec. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor előbbre kérek időpontot hozzá. Egyébként meg elmegyek sztk nőgyógyászati rendelésre.
2022. dec. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Az sztk-ban újszülöttel és egy unatkozó 3 évessel várakozni órákat elég bulisnak hangzik, ha ez az alternatíva, én inkább kivárnám azt a két hetet még, amíg mehetek az orvosomhoz :D


Köszönöm mindenki válaszát! :)

2022. dec. 17. 19:20
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
Esetleg beszélj az orvosoddal h előbb nem lehet e, nekem szintén karácsony miatt 5 hétre lesz a 6 hetes kontroll
2022. dec. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
39%
Ha nem vèrzel, nincs panaszod, nem volt sèrülèsed vagy màr begyógyult, akkor szerintem nem èrdemes tovàbb vàrni.
2022. dec. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!