Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vissza kellene mennem a 6...

Vissza kellene mennem a 6 hetes kontroll előtt, ha leestem a lóról?

Figyelt kérdés
A vérzés nem lett erősebb, elvileg nem érzem hogy bármi bajom lenne. Dokihoz kéne mennem vagy inkább nem?

#orvos #kontoll
2015. máj. 22. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én visszamennék.


Az más kérdés, hogy gyerekágy alatt PIHENÉST javasolnak a test regenerálódása miatt és nem lovaglást, ebből is levonnám a konklúziót.

2015. máj. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor visszamegyek. Sajnos én nem bírok egy helyben maradni, rengeteg az energiám és muszáj levezetni, mert megőrülök. :)
2015. máj. 22. 18:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, mit kerestél lovon? Szerintem most hívd fel a nőgyógyászodat.
2015. máj. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen menjél!


Én kaptam egy könyvet - talán a védőnőtől? - ami részletezi, mit nem lehet csinálni: pl. toronyugrás, műugrás, bungee jumping, és a lovaglás is a tiltólistás sportok között szerepel.


Ha sok energiád van, fussál, ússzál, táncoljál - ezeket lehet.

2015. máj. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

lovagolni tilos, míg be nem forr a méheden lévő nyílt seb! igen, menj el orvoshoz és nézesd meg magad. szerintem kisebb baj, hogy leestél...


utolsó, úszni se lehet 6 hétig ;)

2015. máj. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igaz, rosszat írtam. Szóval csak zuhanyzás és semmi extrém sport.
2015. máj. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Most szültem.. Áhh unatkozok,sok az energiám megyek lovagolok egyet:D Bexarok:)


Most írtam volna,hogy vezesd le a párodon.... :) De sajna még azt sem lehet.. :( Kegyetlen női sors..

Én sokat takarítottam,mert mást nem mertem míg doki nem látott a kontrollon..

Felhívnám igen a dokimat.. Először is egy telefont megér,másodszor meg vigyázz jobban magadra. Anyuka lettél. :)

Bár nem tudom mekkorát estél.. Bár nem egyforma a kettő,de pl ha pl én elestem volna,vagy a 3 fokos lépcsőről estem volna,nem nem mentem volna dokihoz:)

2015. máj. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!