Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi oldalakról? Milyennek gondoljátok: hasznos, sok a felesleges info, esetleg hiányosak, sablonosak?

Figyelt kérdés

Bármilyen véleményt megköszönök, egyik sem az enyém :-), csak érdekelne más véleménye is.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link] (mondjuk ez megszűnik vagy költözik, nem tudom)

[link]

[link]


Ha más oldalt tudtok, az is jöhet, de kérlek linket is küldjetek.


2010. szept. 27. 14:22
 1/3 A kérdező kommentje:

Leírom Nektek a saját véleményemet.

[link] [link] [link]

Ezek szerintem magazinok, csak online (a Kismama ugye offline is megy). Szerintem sokszor túl kevés helyet és időt kap egy-egy fontosabb téma. Túl sok a rovat, felületesek az információk sokszor.


A többi esetében ugyanazokkal próbálnak foglalkozni az egyes oldalakon (a Pampers ugye a vásárlókörét erősíti, ez más kérdés). Van mindenféle téma, össze-vissza, a menükbe millió almenü, máshova visz az oldal, és sokszor nem is tudom, honnan van az írás, ki mondja, mennyire hiteles.

Sokáig az [link] és az [link] oldalakat olvasgattam. De aztán valahogy mindig ugyanazokba az írásokba botlottam, így leszoktam róla.


Nekem ezekkel az online oldalakkal egy problémám van, sokszor nem találok arról megfelelő információt, ami kellene. A babakelengyét például kb. 15 listából szemezgettem össze, sehol nem volt egy teljes, amiből kihúztam volna, ami nem kell.

Ez az én véleményem ezekről az oldalakról, hiányolok egy jobbat, gyakorlatiasabbat, ami téma specifikus. Mondjuk csak a szüléssel vagy babagondozással vagy mondjuk a hozzátáplálással foglalkozik, mással nem.

Van ezzel így más is?

2010. szept. 27. 14:31
 2/3 anonim ***** válasza:

Helo, és ehhez mit szólsz?

www.mikellababanak.hu

Csak ezzel foglalkozik, mondjuk látszik, hogy még gyerekcipőben jár az oldal, de én szívesen visszanézegetek, végre nem egy webshopos-vegyél-minél-többet oldal, meg a sok így-úgy bánj a babáddal típusút tanácsot is unom.

2010. szept. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi, ez egész jó, úgy tűnik jó lesz az oldal, csak azt nem értem, a kereső miért nem dobja ki, ha beírom, hogy babakelengye.

Na mindegy, megvan a link.

Valóban jó, hogy nem akar eladni, nem tukmál, csak informál. Azt pedig elég jól, a többi oldalhoz képest részletesebben.

2010. szept. 27. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!