Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Főztetek előre magatoknak és...

Főztetek előre magatoknak és a családnak mielőtt elmentetek szülni? Milyen ételek bírják a fagyasztást?

Figyelt kérdés
2022. okt. 7. 16:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
28%
Nem. Számunkra minden kiolvasztott étel pocsék
2022. okt. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%

Nem.


Hasábburgonya.

2022. okt. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
68%
Szakács vagyok, konkrétan a serpenyő mellől mentem szülni. Nem így volt betervezve, a gyerek unatkozott odabent, másfél hónappal előbb kijött. Ennek megfelelően nem volt időm ilyesfajta készülődésre, de valószínűleg amúgy sem csináltam volna.
2022. okt. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
84%
Nem. A férjem képes főzni. Felnőtt ember, nem egy nagy gyerek.
2022. okt. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Én főztem végig, a szülés 3 nap, addig esznek amit szeretnének, mikor otthon voltam már főztem újra. Gyorsat, könnyűt.
2022. okt. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy csináltam, hogy ami olyan, abból nagyobb adagot csináltam.


Tehát alapból főztem bolognait, de nem 50dkg húsból, hanem 1 kg-ból

Felét lefagyasztottam.

Ugyanígy a pörköltöt.


Aztán ennyi..

A többit megoldottuk.


Viszont ezt azóta is alkalmazom.. mind2 étel jó fagyasztás után, utóbbiból gyakran gulyás lesz, vagy húsos palacsinta…stb

2022. okt. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
51%
Nem volt rá szükség, mert itt voltak a nagyszülők és segítettek, ahogy tudtak.
2022. okt. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
80%

Nem. Egyrészt férjem nem életképtelen, megoldja magának is, másrészt ha nincs ideje főzni, képes egyedül átmenni a szemközti kifőzdébe egy adag napi menüért. Szülés után is sokszor ettünk rendelt kaját, vagy kifőzdéset, a mi gyerekünk 0-24 üvöltött, nem sok kedvem volt főzni, örültem hogy nem halok meg az álmosságtól.

A következő gyerek utánra már nincsenek is olyan illúzióim, hogy főzni fogok, majd esszük, ami van, meg max ha hoznak valamit, akkor azt.

2022. okt. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
55%

Nem. Amikor hazaértünk, anyósom főzött nekünk egy nagy fazék húslevest. Azt ettük 2 napig. Utána meg főztem. Semmi extrát, olyan kajákat, amik pillanatok alatt megvannak. Pl.főzeléket, bolognait, tésztás ételeket, sima sült húst, ilyesmit.

Egy újszülött sokat alszik, bőven volt időm mellette főzni.

2022. okt. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Szerencsére sok a rokon,hoztak mindent.
2022. okt. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!