Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idős korig játszanak...

Mennyi idős korig játszanak játékokkal a gyerekek?

Figyelt kérdés
Baba, autó, homokozás, ilyesmikre gondolok.
2022. júl. 12. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Amíg él az ember.

Én felnőttként is szívesen építek homokvárat a gyerekeimmel együtt.

2022. júl. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 48 éves vagyok, de a férjemmel aki 44 éves még ma is homokozunk. Szoktunk is versenyezni, hogy ki csinál szebb homokvárat. már kezdünk profik lenni..:)

Képezled el az eladók arcát amikor elmegyünk homokozó készletet venni(darabban is lehet). Az eladó amikor megkérdezi, hogy hány éve gyerekeknek kell,a férjem rávágja: 40 éveseknek..:)

2022. júl. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 10 éves koromban még homokoztam. A lányom 6 éves,még mindennel játszik. 10 éves keresztfiam aktívan legózik,játszik a kinder figuráival.
2022. júl. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én felnőttként is játékos vagyok, nem is akarok "kinőni" belőle.
2022. júl. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Felnőttként is játszom, bár valamikor kiskamasz koromban próbálták belém sulykolni, hogy játszani dedós, a mai napig nem szoktam le róla. 36 vagyok
2022. júl. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sose voltam játszós típus. Se gyerekként, se most, felnőttként. Inkább igényeltem azt, hogy anyum vagy apum olvasson nekem, meg nagyon kérdezős gyerek voltam. Ez utóbbi most sem változott, akármilyen jelenséggel találkozom, az első reakcióm, hogy mi ez, miért így működik stb. Ebből aztán kinőtt egy becsületes reáltudományos műveltség és matematikus lettem egy fullosan humánműveltségű családban. :DDD
2022. júl. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!