Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen cukiskodó becenevektől...

Milyen cukiskodó becenevektől ráz ki a frász?

Figyelt kérdés
Nekem ide tartozik a Babácska, Prüntyőke, Kisbaba, Édesaranycsillagom, Barack, Xy Baba.
2022. ápr. 14. 11:30
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
49%
31, erre nem gondoltál esetleg, hogy gyere fiam enni, most eszünk, megetetlek? Gyere, kicserélem a pelenkádat, tisztába teszlek például 😘
2022. ápr. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
41%
32.de nem értem ha nincs a témához hozzá fűzni valód csak az hogy kritizálj akkor minek figyeled a kérdést eleve O_O itt arról volt szó csak hogy van e olyan szó ami ki ráz a hideg...
2022. ápr. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
67%
De, gondoltam. Arra lettem volna kíváncsi, hogy a szart hogy hívod egy kisgyerek előtt. Vagy sosem nevezed a nevén?
2022. ápr. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
72%
35.Látom itt egyből azt hiszitek hogy attól hogy irritál néhány becenév attól holt komolyan beszélek gyerekhez pedig nem...de nem értem mire az indulat?
2022. ápr. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
71%

35.

Kakinak/kakának biztos nem hívja, mert az cukiskodó. Remélhetőleg van annyi esze, hogy szarnak sem...

Széklet! Az rendben van! "Széklettel szennyezett pelenka". Ez az! Pont így kell beszélni egy fiatal gyermekkel.

2022. ápr. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
85%
Nem feltétlenül rád gondoltam. Azoknak írtam, akik a kakit is cukiskodónak tartják. Akinek nem inge...
2022. ápr. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%
Az a röhej hogy olyanok írnak ide akik leszólnak csak mert néhány idegesítő becézgetés irritál és olyanokat írnak amik nem is feltétlen igazak de megy a sz.rkeverés...és pontozás. Eleve nem az volt a kérdés hogy mit gondolsz róla hanem hogy van e de pár alak elkezdett személyeskedni...attól hogy van néhány szó ami irritál főleg ha sokszor előfordul a környezetben attól még nem kell egyből arra gondolni hogy a gyerekkel felnőttesen beszélünk cukizás helyett...
2022. ápr. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
93%

Gondolom nálatok a káromkodás számít normális beszédnek.


Nem, de nem is tartom idiótának a gyerekem azért mert kicsi, és nem gügyörészek neki hibbant módon.


Lehet ezt értelmesen, felnőtt ember módjára is: Gyere kisfiam/kislányom eszünk, kicseréljük a pelenkát, stb...

2022. ápr. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmem, Gyémántom, Hercegem, Hercegnőm.
2022. ápr. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
88%

Hú nagyon sok van :/ nekem is a fagyi baba, a szoptatással és tejjel kapcsolatos bármilyen becézés. Anyósom szerelmemnek hívja a kisfiam, attól is a hideg kiráz, persze mit várunk egy olyan nőtől, akinek amúgy nem volt sosem igazi párkapcsolata.

Pocaklakó, babaprojekt nálam is erősek, utóbbi főleg azért, mert valójában tényleg ez történik: 28-32 éves korig babaprojekt van, ha nem sikerül azonnal, akkor persze pánik és hiszti, mert kicsúszik az időből és így az eltervezett dolgokból.

Nagyon irritál még, mikor többesszám 1. személyben beszél valaki a babájáról: fogzunk, szopizunk, felálltunk és tsai.

2022. ápr. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!