Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen cukiskodó becenevektől...

Milyen cukiskodó becenevektől ráz ki a frász?

Figyelt kérdés
Nekem ide tartozik a Babácska, Prüntyőke, Kisbaba, Édesaranycsillagom, Barack, Xy Baba.
2022. ápr. 14. 11:30
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
27%
21.Igaz, bocs :D. meg mit takar a Barack meg xy baba? ezeket mondjuk nem értem
2022. ápr. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
86%
Az Xy baba az a név + baba szó. Például Dani baba. Ezzel sincs semmi baj
2022. ápr. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
65%

Szerelmem, pocaklakó, kicsi bérlőm hurcibaba, mosibaba..meg a hideg kiráz ha meghallom vagy látom leírva ezeket:

Cicizik, ciciztetem, cicista, adok neki cicit, szereti a cicit, simizi a cicimet, x dolog után cici, aztán kiköpi a cicit, csak cicin szeret lenni..🤢

2022. ápr. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
68%

Kíváncsi vagyok, hogy akit ezektől kiráz a hideg, az hogy beszél a gyerekéhez, ha egyáltalán hozzászól egyáltalán...

"Nos, Dániel, kapsz anyatejet"?

"Most kicserélem az ürülékkel teli pelenkádat"? (A cukiskodó kakis pelus helyett..)

2022. ápr. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
41%
25.Lehet rendesen is beszélni...ha nem tetszik miért nézed a kérdést?
2022. ápr. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
38%
Mert ez jobb? "Nos Dániel, kapsz cicit?"
2022. ápr. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
69%

25


Te tényleg így beszélsz a gyerekhez? Hogy ürülékkel teli pelenka? :D

2022. ápr. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
30%
25.AMúgy attól hogy ki ráz a hideg még nem azt jelenti hogy ha lesz gyerekünk akkor komor módon fogunk beszélni hozzá (mellesleg nekem nem lesz csak megsúgom)...de látom itt már nem lehet kibeszélni magadból olyan dolgokat amik senkinek se ártanak mások kritizálása nélkül...
2022. ápr. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
50%

25! Nem az a gond, ha a gyerekével beszél így valaki. De amikor felnőtt emberek között is csak tejcsi-szopi-tápi-babóca-hurcibaba meg a többi megy, akkor azért az embernek egy idő után bőven elege lesz. Nem kell mindig gügyögni.


Bár látom a babócák anyukái már erre jártak és mindenkinek a válaszát lehúzták, de hát Istenem, ez van. Nem várható el mindenkitől, hogy normális legyen...

2022. ápr. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
77%

26. Mondjál már pár példát a "normális beszédre". Nagyon kíváncsi lennék, hogy te hogy beszélsz egy pici khmm.. elnézést, egy nagyon fiatal gyerekkel.

Kíváncsi lennék hogy nevezed a szoptatást, a pelenkacserét... "Gyere fiam szopni" vagy mi?

2022. ápr. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!